گروه: اخبار استان خبر: 105261 / تاریخ انتشار : 1396/10/20 ساعت : 12:51
روزی پرکار برای پروژه های غیرفعال لنده:

بازدید معاون عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد از پروژه های عمرانی فعال و غیرفعال شهرستان لنده+تصاویر

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد در راس هیأتی متشکل از مدیران کل استان وکارشناسان مربوطه از پروژه های عمرانی فعال و غیرفعال شهرستان لنده بازدید کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، پیش از ظهر امروز، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد در راس هیاتی متشکل مدیران کل حوزه عمرانی استان از پروژه های عمرانی شهرستان لنده بازدید کرد.

 

 
 

عزیز فیلی در این سفر از پروژه های عمرانی گلزار شهدای گمنام لنده، جاده لنده به دهدشت پاتاوه، مدرسه 6کلاسه مدم تنگ لنده، پل لنده به محور پاتاوه، اراضی کشاورزی دشت بن، مجتمع آبرسانی موگرمون، مجتمع تفریحی وگردشگری موگرمون بازدید و در جریان موارد مربوطه قرار گرفت.

 

 

پس از بازدید از پروژه های یاد شده معاون عمرانی استاندار ضمن شرکت در جلسه بررسی مشکلات عمرانی شهرستان و استماع گزارش مدیران دستگاههای اجرایی و عمرانی، دستورات لازم را صادر و خواستار تسریع در روند تکمیل پروژه ها شد.

 

 

گفتنی است این اولین سفر معاون عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد به شهرستان های استان است که به دلیل عمق محرومیت های این شهرستان اولین سفر کاری وی به همراه بیش از15مدیرکل ، معاونین و کارشناسان ادارات مختلف به شهرستان لنده و با هدف بررسی دقیق و رفع موانع و مشکلات صورت گرفته است.

 
ادامه تصاویر مربوطه به بازدید معاون عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد از پروژه های شهرستان لنده را می توانید در زیر مشاهده نمایید:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

انتهای پیام

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.