گروه: اخبار استان خبر: 105256 / تاریخ انتشار : 1396/10/20 ساعت : 11:10
با حکم وزیر کشور

یک انتصاب جدید در استانداری کهگیلویه وبویراحمد + ( عکس)

با حکم وزیر کشور، معاون جدید هماهنگی و امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه وبویراحمد منصوب شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ در حکم دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور خطاب به جعفر گوهرگانی آمده است: بنا به پیشنهاد استاندار کهگیلویه و بویراحمد و با توجه به تائید معاونین توسعه مدیریت و منابع و هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور به موجب این حکم به سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب می شوید .
امید است ضمن تلاش در جهت ایجاد هماهنگی و تعامل با کلیه نهادها، سازمان ها و دستگاه های کشوری و لشگری استان و بهره گیری از استعدادها و توانمندی نیروهای لایق، دلسوز و کارآمد در پیشبرد اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید و وزارت متبوع و نیز خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم شریف استان موفق باشید.
توفیق روزافزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای "مدظله العالی" از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

گفتنی است جعفر گوهرگانی جایگزین مجید محنایی معاون توسعه مدیریت و منابع و هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد شده است.

پیش از این نیز محمد کاظم نظری به جای فتاح محمدی و به عنوان معاون سیاسی امنیتی استاندار  و عزیز فیلی به جای پژمان نیک اقبالی به عنوان معاون هماهنگی امور استاندار کهگیلویه و بویراحمد منصوب شدند.

انتهای پیام/ر/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.