گروه: اخبار استان خبر: 105225 / تاریخ انتشار : 1396/10/20 ساعت : 10:04
قطار تغییرات در کهگیلویه وبویراحمد

مقصد بعدی نیک اقبالی مشخص شد/ خداحافظی قریب الوقوع یک مدیرکل دیگر با استان

طبق برخی شنیده ها مقصد بعدی معاون پیشن هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد مشخص شده و قرار است در آینده نزدیک جایگزین یکی از مدیرکل های استان شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،براساس این گزارش گفته می شود پژمان نیک اقبالی از گزینه های اصلی برای مدیر کلی راه و شهرسازی استان کهگیلویه وبویراحمد مطرح است.

پژمان نیک اقبالی معاون پیشین عمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد که بیش از چهار سال و اندی سکاندار این پست بود و در دوران وی به عنوان معاونت عمرانی استاندار، با افت و خیزهای متعددی روبه رو بود.

شاید بتوان بعد از ممتاز جهانگیری مدیرکل سابق راه و شهرسازی استان، نیک اقبالی را دومین گزینه زارعی در دولت تدبیر و امید دانست که از حوزه شهرستان دنا به عنوان مدیر کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد مطرح می شود.

موضوعی که دنا نشنیان در دیدار خود با زارعی از آن گلایه کرده و به صراحت گفته بودند که نیروهای شهرستان دنا  با توجه به سابقه تحصیلی و عمرانی خود در استان مورد بی مهری قرار گرفته اند.

برخی از کارشناسان عملکرد نیک اقبالی در معاونت عمرانی را در برخی از حوزه ها خوب و در برخی حوزه ها ضعیف تلقی کرده اند و به زعم آنها حضور وی در این نهاد شاید بتواند کاستی گذشته وی در معاونت عمرانی را پوشش دهد.

انتهای پیام/ر

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.