گروه: اخبار استان خبر: 105224 / تاریخ انتشار : 1396/10/19 ساعت : 08:56

چرا در شهر یاسوج کمبود آب وجود دارد/ تصاویری که مدیران آبفای شهری باید ببیند + تصاویر

شکستگی لوله ها در معابر و خیابان های شهر یاسوج و ترمیم نشدن انها یکی از مهمترین دلایل کمبود و قطعی آب آشامیدنی در این شهر به شما می رود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،مسئولان شرکت آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد که متولی اصلی تامین آب آشامیدنی هستند در نشست های خبری و محافل مختلف خبر از کمبود شدید آب در شهر یاسوج می دهند اما از سوی دیگر با بی توجهی آشکار به شکستگی لوله ها و انشعاب ها خود در هدررفت آب نقش زیادی را ایفا می کنند.

روزانه در سطح معابر، کوچه ها و خیابان های شهر یاسوج صحنه های زیادی از شکستگی لوله ها و هدررفت میلیون ها لیتر اب در کف خیابان ها و کوچه ها هستیم اما باید پرسید آیا مسئولان آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد این صحنه ها را مشاهده نمی کنند و یا همچون شهروندان نگاهی گذرا کرده و با بی توجهی به کارهای روزانه خود می می رسند.

نکته بسیار جالبی که در استان کهگیلویه و بویراحمد به ویژه شهر یاسوج به چشم می خورد این است که اگر انشعاب خانه ای شکسته شد و تا ماه ها و یا سال ها صاحب آن خانه برای ترمیم لوله شکسته منزل خود اقدامی نکرد باید آب آشامیدنی که با هزاران زحمت تامین می شود هدر برود و هیچکس نیز پاسخگو نباشد.

گویا مسئولان شرکت اب و فاضلاب شهری اعلام می کنند که شکستگی انشعاب خانه های شخصی ربطی به آنها ندارد و خود شخص باید در این زمینه اقدام کند اما آیا اگر شخصی اقدام نکرد نباید تذکری و یا الزامی وجود داشته باشد تا در تعمیر انشعاب شتابی صورت گیرد و از هدررفت آب جلوگیری شود.

پایگاه خبری صبح زاگرس 10 دی ماه امسال گزارشی از شکستگی یک انشعاب و هدر رفت شدید آب بین امامت 5 و 6 شهر یاسوج خبر داد(اینجا کلیک کنید) اما هیچ مسئولی از شرکت آب و فاضلاب استان و یا شهرستان بویراحمد به خود زحمت نداد تا به این موضوع رسیدگی کند.

چند ماهی است که شکستگی این انشعاب به طور شبانه روزی صدها لیتر آب را در کف کوچه جاری و روانه فاضلاب می کند.

این درحالی است که در برخی نقاط شهر یاسوج قطعی آب بیداد می کند اما باید از مسئولان شرکت آب و فاضلاب استان پرسید آیا به راستی در شهر یاسوج با کمبود آب مواجه هستیم؟

 

---
---
---
---

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.