گروه: اخبار استان خبر: 105219 / تاریخ انتشار : 1396/10/19 ساعت : 08:11

پیاده روهای شهر یاسوج در قرق مغازه دارها/ خواب زمستانی شهرداری و پیاده روهایی که محل کسب و کار شده اند + (عکس)

پیاده روهای شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد به محلی برای گذاشتن وسایل مغازه ها تبدیل است و به طور کلی در برخی نقاط راهی برای عبور و مرور شهروندان وجود ندارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،پیاده روهای شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد به محلی برای گذاشتن وسایل مغازه ها تبدیل است و به طور کلی در برخی نقاط راهی برای عبور و مرور شهروندان وجود ندارد.

بلوار مطهری جنب میدان شهدای نیروی انتظامی از یک سو محل جابجایی مسافران و راننده های تاکسی شده و از سوی دیگر مغازه های میوه فروشی پیاده رو را به محاصره خود دراورده اند و تکلیف شهروندان نیز در این زمینه مشخص نیست.

در سایر پیاده رو ها نیز وضعیت به همین منوال است و خیابان عمده فروشان با پیاده روهای کم عرض نمونه اعلای بی توجهی به حقوق شهروندان است .

این روزها حتی نزدیکی های میدان هفتم تیر نیز در قرق افرادی قرار داد که بساط خود را در پیاده رو پهن کرده و هیچ مسئولی نیز نظارتی بر این شهر ندارد.

به نظر می رسد شهرداری یاسوج باید دست به کار شود و به وضعیت اسف بار پیاده روهای این شهر رسیدگی کند زیرا روز به روز در اشغال پیاده رو ها توسط مغازه دارها و برخی فروشندگان گسترده تر می شود.

 
 
 
 
انتهای پیام/200
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.