گروه: اخبار استان خبر: 105218 / تاریخ انتشار : 1396/10/18 ساعت : 22:20
امام جمعه یاسوج:

مسائل کشور باید به صورت ریشه ای حل شود/حمایت قاطع از آمران به معروف و ناهیان از منکر

امام جمعه یاسوج در دیدارجمعی از اعضای نمونه امربه معروف و نهی از منکر شهرستان بویراحمد گفت: مسائل و مشکلات کشور باید به صورت ریشه ای حل شود چرا که این معضلات و مشکلات تنها مختص این شهرستان و این استان نیست بلکه یک مسئله فراگیر است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ حجت الاسلام سید علی اصغر حسینی در دیدارجمعی از اعضای نمونه امربه معروف و نهی از منکر شهرستان بویراحمد ضمن اشاره به نقش  جایگاه امربه معروف و نهی از منکر گفت: مدیران جامعه اسلامی باید الگو باشند و وقتی جوانی این ها را می بینند انگیزه پیدا کند.

 

وی افزود مسائل و مشکلات کشور باید به صورت ریشه ای حل شود چرا که این معضلات و مشکلات تنها مختص این شهرستان و این استان نیست بلکه یک مسئله فراگیر است.

 

امام جمعه یاسوج تصریح کرد: قرآن هم از امران به معروف وناهیان ازمنکر حمایت ویژه ای کرده و همه ما مسئولیم از آمران وناهیان حمایت کنیم.

 

وی تاکیدکرد: باید در این زمینه فرهنگ سازی های خوب و موثری صورت گیرد و مردم تشویق به انجام خوبی ها و محسنات امربه معروف و نهی از منکرسوق داد.

 

حسینی د رادامه خاطر نشان ساخت: در خصوص حمایت از بحث امربه معروف و نهی از منکر همواره در جاهای مختلف اعلام کردم و الان هم حمایت می کنم وحمایت خواهم کرد.

 

خطیب جمعه مرکز استان در ادامه تاکیدکرد: آمران وناهیان نباید انگیزه خود را ازدست بدهند بلکه باید با امید بیشتر به اجرای این فریضه امربه معروف و نهی ازمنکر بپردازند.

 

حسینی درپایان خاطر نشان کرد : همه مسولان باید از امربه معروف و نهی ازمنکر و متولیان آن حمایت قاطع کنند.

 

انتهای پیام

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.