گروه: اخبار استان خبر: 105217 / تاریخ انتشار : 1396/10/18 ساعت : 22:13

دیدار گروهای نمونه امربه معروف ونهی ازمنکر با امام جمعه مرکزاستان+تصاویر

جمعی از اعضای نمونه امربه معروف و نهی از منکر شهرستان بویراحمد با حضور در دفتر امام جمعه مرکز استان با حجت الاسلام حسینی دیدار و گفت وگو کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ امروز جمعی از اعضای نمونه امربه معروف و نهی از منکر شهرستان بویراحمد با حضور در دفتر   حجت الاسلام سیدعلی اصغر حسینی امام جمعه یاسوج دیدار و گفت وگو کردند.

 

 

در این دیدار صمیمی کمال فتاح زاده رئیس ستاد امربه معروف ونهی ازمنکر شهرستان بویراحمد، با ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت های گروه های امربه معروف ونهی ازمنکر گفت: باهماهنگی دستگاه قضایی نیروهای فعال امربه معروف ونهی از منکرشهرستان بویراحمد امسال در تمام پارک های سطح شهر یاسوج و آبشار یاسوج که مسافر بودند به طور فیزیکی در پارک ها عاملی برای پیشگیری از وقوع جرم و نزاع های دست جمعی شده بودند.

 

وی افزود: رضایت مندی مسافران غیر بومی از حضور مداوم و این اقدام تاثیرگذار از ستاد امربه معروف ونهی ازمنکر را نیز به همراه داشته است. 

 

 

رئیس ستاد امربه معروف ونهی ازمنکر شهرستان بویراحمد تصریح کرد: روزانه گشت های ستاد امربه معروف ونهی ازمنکر در سطح شهر و استان کهگیلویه وبویراحمد فعال هستند.

 

وی تاکیدکرد: نبود امکانات از جمله وسیله نقلیه و ساختمان مناسب از جمله مشکلات اساسی این ستاد می باشد که انتظار می رود مسئولان همکاری لازم را با ستاد داشته باشد.

 

کمال فتاح زاده اظهارکرد: با توجه به رسالت این ستاد انتظار داریم استاندار کهگیلویه وبویراحمد به بحث بودجه این ستاد نگاه ویژه ای داشته باشد.

 

وی در ادامه گفت: مردم می توانند گزارشات و اخبار خود با شماره تلفن 07433220716 ستاد امربه معروف ونهی ازمنکرشهرستان بویراحمد تماس حاصل فرمایند.

 

در این دیدار اعضا گروهای امربه معروف ونهی ازمنکر حمایت بیشتر دستگاه قضایی و امکانات ستاد و نظارت بیشتر براصناف و بازار و فضای مجازی را ازجمله دغدغه های خود بیان کردند.

 

تصاویر مربوط به این دیدار را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

---
 
---
 
---
 
---
 

انتهای پیام

 

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.