گروه: اخبار استان خبر: 105153 / تاریخ انتشار : 1396/10/15 ساعت : 22:01

شائبه جذب 50 نیروی قراردادی و شرکتی در یکی از دانشگاه های استان+ (جزییات)

طبق برخی شنیده ها با گذشت مدت کمی این نیروها در فضایی آرام و لاک پشتی در حال تبدیل وضعیت به شکل پیمانی هستند!

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، در حالیکه امروزه اشتغال در کهگیلویه و بویراحمد بعنوان یکی از معضلات اساسی جوانان و خانواده ها به شمار می رود و این مهم تا جایی پیش رفته است که مردم از بی عدالتی ها در خصوص اینگونه موضوعات عمیقا ناراضی هستند. اما با خبر شدیم یکی از دانشگاه های استان در صدد است تا به یکباره حدود 50 نیروی قراردادی و شرکتی خود را به عضویت پیمانی در آورد.

طبق شنیده ها این دانشگاه سابقا این نیروها را با عنوان قراردادی یا شرکتی جذب کرده است! و همانطور که در برخی رسانه ها اشاره شده بود:" اما مشخص نیست این نیروها از یک طایفه خاص بکارگیری شده اند یا خیر؟" که نیاز به بررسی بیشتر دارد. حال طبق برخی شنیده ها با گذشت مدت کمی این نیروها در فضایی آرام و لاک پشتی در حال تبدیل وضعیت به شکل پیمانی هستند!

سئوالی که اینجا مطرح است این است که: آیا نمی بایست روال مناسبی برای جذب این گونه نیرو ها با برقراری آزمون های مناسب پی ریزی شود؟

هنوز یک روز از صحبت های نماینده ولی فقیه و توصیه ایشان به مسئولین نگذشته است که برخی ادارات دوباره سعی بر ایجاد برخی حرکت های نا امید کننده دارند؟

باید دید که این دانشگاه این جرات را پیدا می کند که در چنین فضایی دست به انجام این اقدام بزند یا با واکنش شدید مردمی و دستگاه های نظارتی روبرو می شود؟

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.