گروه: اخبار استان خبر: 105132 / تاریخ انتشار : 1396/10/14 ساعت : 13:26
حمیده هدایتخواه:

معاونت زنان پروژه ای عمرانی نیست / با این انتصاب معاونت زنان به حاشیه استانداری میرود

فعال سیاسی و فرهنگی در کهگیلویه و بویراحمد گفت: گویا استاندار کهگیلویه و بویراحمد حوزه زن و خانواده را پروژه ای عمرانی تصور کرده اند که می توان در یک برنامه صفر و صدی با بنیان های ریاضی و مهندسی آن را به سرانجام رساند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،به نقل از ایل بانو، حمیده هدایتخواه در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری معاونت امور بانوان استانداری استان را معاونتی ستادی جهت کار و فعالیت جدیِ فکری جهت زمینه سازی برای فعالیت در حوزه زن و خانواده دانست و گفت: کارشناسی امور زن و خانواده نیاز به سوابقی فکری، نظری و حتی عملی در رشته های مربوط به علوم انسانی برای کار و فعالیت جدیِ فکری جهت زمینه سازی برای فعالیت در حوزه زن و خانواده دارد.

وی افزود: با توجه به اینکه حوزه زن و خانواده در استان کهگیلویه و بویراحمد همواره یکی از مغفول ترین حوزه ها بوده و هست و این غفلت به مسائلِ مربوط به این حوزه نیز دامن زده است، ضرورت به کارگیری نیروی متخصص در این رابطه در استان ما بسیار پررنگ و جدی است.

هدایتخواه اظهار داشت: ضمن احترام به معاونت جدید امور زنان استانداری باید بگویم طبق اخبار منتشر شده فعالیت های وی بیشتر در حوزه های عمرانی، مهندسی و اجرایی بوده است که این سابقه آینده معاونت زنان را در هاله ای از ابهام فرو می برد.

این فعال حوزه زن و خانواده گفت: برای بسیاری از دغدغه مندان این سوال حدی است که چه نسبتی میانن سوابق کاری و تجربیات ایشان با سمتی که به آن منصوب شده اند وجود دارد؟!

هدایتخواه تاکید کرد: مسئولین امور بانوان استانداری در ادوار گذشته هریک به شکلی این کشتیِ به گل نشسته را هدایت کردند، یکی در سکوت و بی حاشیه، دیگری در هیاهو و با حاشیه، آن دیگری به دور از همه اینها که البته نقطه مشترک همه این مدیریت ها بی توجهی به حوزه زن و خانواده بود.

این فعال فرهنگی با اشاره به انتخاب استاندار گفت: گویا وی حوزه زن و خانواده را پروژه ای عمرانی تصور کرده اند که می توان در یک برنامه صفر و صدی با بنیان های ریاضی و مهندسی آن را به سرانجام رساند یا شاید ترجیح داده اند با انتصابی اینچنین مقدمات به حاشیه رفتن بیشتر معاونت زنان را فراهم آورند تا در سکوت مطلقِ این معاونت، به راحتی به پروژه های عمرانی و اجرایی در استانداری بپردازند.

هدایتخواه در پایان بر ضرورت توجه جدی به حوزه زن و خانواده تاکید کرد و بیان داشت: نمی توان با توجه سرسری این معاونت را به اهداف خود رساند.

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
یک زن
1396/10/16 - 19:49
درووووود
rateup 2
 ratedown 0
برادر شما در جبهه فرهنگی انقلاب
1396/10/19 - 08:28
سلام خدمت خواهر گرامی سرکار خانم هدایتخواه نگاه زیبای شما به مقوله فرهنگ بسیار ستودنی است امیدوارم استاندار محترم بدون تعصب سیاسی نقد زیبای وارده را مد نظر قرار داده و سرکار خانم صفایی گرامی نیز با استفاده از پتانسیل های موجود در جامعه زنان استان زمینه بالندگی زنان جامعه ما را فراهم نماید خانم صفایی توان بالایی در مدیریت حوزه خود دارند که امیدوارم از حضور کارشناسان متعهدی مثل حضرتعالی بهترین بهره را ببرند .و این امر ممکن نخواهد بود جز با یکدلی و یکرنگی و پرهیز از برخوردهای سلیقه ای و سیاسی و ما توفیقی الّا بالله
rateup 2
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.