گروه: اخبار استان خبر: 105077 / تاریخ انتشار : 1396/10/12 ساعت : 13:25

مردم صاحب انقلاب اند/ مسئولان به جای اختلافات مشکلات مردم را برطرف کنند

عضو شورای عالی فضای مجازی و رئیس پیشین صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران گفت: مردمی که در تمامی صحنه ها حضور دارند صاحب انقلاب اند و مسئولان به جای دعواها و اختلافات باید در پی حل مشکلات انها باشند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، عزت الله ضرغامی در گفت و گو با خبرنگار صبح زاگرس اظهار کرد: مردمی که در راهپیمایی 22 بهمن ، 9 دی و سایر مناسبت ها شرکت می کنند صاحب این انقلاب هستند و مسئولان را این مردم بر سر کار می آوردند. 

وی بیان کرد: مردم  چنانچه در جایی مشاهده کنند که مسئولان به وظیفه خود عمل نمی کنند و شبانه روز دعواهای مشمئز کننده و اختلاف بایکدیگر دارند و به بیانات رهبر معظم انقلاب گوش فرا نمی هند و رهبری را تنها می گذارند اعتراض خود را به هر نوعی نشان می دهند و به مسئولان اعلام می کنند که به جای این دعواها به مشکلات مردم رسیدگی کنید.

ضرغامی ابراز داشت: هر قشری شامل یک دانشجو، کاسب ، استاد دانشگاه و هر کس دیگری  به نوعی این روش اصلاح گرایانه را براساس منویات رهبری باید داشته باشد.

عضو شورای عالی فضای مجازی و رئیس پیشین صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ابراز داشت: برخی مسئولان به جای اینکه متمرکز شده و وحدت را پیشه کنند و فکری برای حل مشکلات مردم داشته باشند به تخریب یکدیگر روی آورده اند که باید از این روند دست بردارند و به مردم کمک کنند.

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.