گروه: اخبار استان خبر: 105025 / تاریخ انتشار : 1396/10/10 ساعت : 11:30

"سیدضیاء هاشمی" مدیرعامل خبرگزاری ایرنا شد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی استعفای محمد خدادی، در حکمی، سید ضیاء هاشمی را به عنوان مدیر عامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) منصوب کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در حکم سید عباس صالحی خطاب به دکتر هاشمی آمده است: نظر به سوابق اجرایی و تجربیات ارزنده علمی - فرهنگی جنابعالی، با عنایت به مصوبه مجمع عمومی به موجب این ابلاغ به سمت «مدیر عامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی» منصوب می شوید.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این حکم تصریح کرده است: امید می رود با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از ظرفیت های موجود و سرمایه انسانی، نسبت به روزآمد ساختن آن سازمان و موسسات تابعه، تقویت همکاری و هم افزایی با رسانه ها، ایجاد تحول در کارکرد دفاتر داخلی و خارجی و فعال سازی دیپلماسی رسانه ای، موفق و موید باشید.

سیدضیاء هاشمی که اکنون جانشین محمد خدادی شده، جامعه شناس و استاد دانشگاه تهران است و سرپرستی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دولت دوازدهم، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در دولت یازدهم، عضویت در هیئت موسس و هیئت مدیره خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) و خبرگزاری بین المللی همکاری های خبری شیعه(شفقنا) و نیز، عضویت در هیئت نظارت بر مطبوعات کشور را در کارنامه حرفه ای و اجرایی خویش دارد.

خدادی نیز که از چهره های شناخته شده رسانه ای در ایران است، با روی کارآمدن دولت تدبیر و امید در 25 شهریور سال 1392 با حکم علی جنتی وزیر وقت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) منصوب شده بود. او پنجم دی پس از حدود چهار سال و چهار ماه فعالیت، از این سمت استعفا کرد.

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
رزمنده
1396/10/11 - 00:11
تبریک به فرزند پاک کهگیلویه وبویراحمد
rateup 0
 ratedown 0
رزمنده
1396/10/11 - 00:14
برادرسیدضیاء هاشمی ضمن تبریک انتصاب جنابعالی ،امید است با استعانت از خداوند متعال موفق و موید باشید.
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.