گروه: اخبار استان خبر: 104917 / تاریخ انتشار : 1396/10/6 ساعت : 12:55
جانشین ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دنا

9دیماه روز پیروزی بصیرت بر فتنه های دشمن بود/ دشمن به دنبال فتنه های جدیددر جامعه است

جانشین فرماندهی بسیج ناحیه مقاومت شهرستان دنا نهم دیماه را بهار انقلاب دانست و گفت:مردم در این روز برای پاسداری از حرمت های عاشورا ،فرهنگ بزرگ انقلاب، ولایت فقیه وآرمانها به میدان آمدند و جواب دندان شکنی به دشمنان و فتنه گران دادند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیر دنا؛سرگرد پاسدار باقر پسنده در مراسم شورای هماهنگی 9دیماه با گرامیداشت یاد و خاطره این حماسه در تاریخ انقلاب اسلامی گفت:۹دیماه انقلاب دوم مردم ایران اسلامی و بصیرت افزای برای پاسداری از ارزشها بود.

وی این روز را بهار انقلاب دانست و گفت:مردم در این روز برای پاسداری از حرمت های عاشورا ،فرهنگ بزرگ انقلاب ولایت فقیه وارمانها به میدان آمدند و جواب دندان شکنی به دشمنان و فتنه گران دادند.

جانشین فرماندهی بسیج ناحیه مقاومت دنا به فتنه های جدید دشمن در زمینه رفع حصر سران فتنه اشاره داشت و افزود:متأسفانه امروز برخی دانسته یا ندانسته بر طبل نفاق درجامعه می گوبند و با بازگو کردن رفع حصر سران فتنه به دنبال فتنه های دیگری هستند.

پسنده خاطر نشان کرد: امروز امت اسلامی و سربازان غیور این سرزمین در برابر هرگونه تهدیدی از سوی دشمن جانانه خواهند ایستاد و در برابر تهدید آنان ما هم تهدید می کنیم و جواب هرگونه تعرضی را محکم و استوار خواهیم داد.

وی به مسئله فلسطین و قدس اشاره کرد و گفت:این مایه شرمساری است که امروز عده ای در مجلس شورای اسلامی به لایحه دو فوریتی قدس به عنوان پایتخت فلسطین رای منفی می دهند.

جانشین فرماندهی بسیج شهرستان دنا این موضوع را یک فتنه در بین خواص دانست و افزود:دشمن می کوشد که با نفاق و توطئه بین خواص تفرقه را بین جامعه بگستراند و موضوعاتی از قبیل رأی منفی تعداد اندکی از نمایندگان به این لایحه نشان از این موضوع دارد

پسنده سپاه پاسداران و مردم با بصیر انقلاب اسلامی را حافظ ارمانهای انقلاب دانست و افزود:سپاه پاسداران به همراه مسئولان و مردم با بصیرت ایران اسلامی درهمه صحنه های انقلاب حضور داشته و نخواهد گذاشت که توطئه ها و فتنه ای دشمن تاثیری بر امنیت و آرمانهای این انقلاب بگذارد.

انتهای پیام/ر/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.