گروه: اخبار استان خبر: 104782 / تاریخ انتشار : 1396/10/1 ساعت : 14:23
برنامه کاری پایان هفته نمایندگان مجلس:

هاشمی پور در تونل های جاده پاتاوه به دهدشت؛ تاجگردون در همایش پیاده روی خانواده؛ زارعی در دسترس نیست

زارعی که اطلاع دقیقی از برنامه های وی برای این هفته در دسترس نیست مشخص نیست که آخر هفته خود را چگونه برنامه ریزی کرده است؟

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، معمولا نمایندگان مجلس پس از یک هفته کاری آخر هفته را در جمع مردم حوزه انتخابیه خود سپری می کنند. هدف از این حضور نظارت و برنامه ریزی بهتر در خصوص کارها و اقدامات شان در حوزه انتخابیه خود است.

 

طبق روال همیشگی در هفته جاری خلاصه ای از برنامه های نمایندگان مجلس استان را به سمع و نظر شما مخاطبان گرامی می رسانیم:

 

تاجگردون نماینده مردم شریف گچساران و باشت :

وی روز جمعه خود را به میان مردم حوزه انتخابیه خود آمد و با آنها در همایش بزرگ پیاده روی خانواده شرکت کرد تا به نوعی سعی در تقویت فرهنگ سازی ورزش همگانی کرده باشد.

 

 

در این همایش بزرگ پیاده روی خانواده، غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت توسط رئیس فدارسیون ورزش های همگانی کشور به عنوان سفیر ورزش های همگانی کشور معرفی شد.

گفتنی است شب قبل تاجگردون میهمان دانشجویان لر زاگرس نشین استان های جنوبی کشور در محفلی در تهران بود و شب یلدای خود را با آنها گذراند.

 

عدل هاشمی پور نماینده مردم شریف 4 شهرستان کهگیلویه:

هاشمی پور، در مهمترین برنامه خود سراغ پروژه ملی جاده پاتاوه به دهدشت رفت و از نزدیک سعی بر برطرف کردن مشکلات این پروژه با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی کرد.

 
 

معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور در حاشیه بازدید از محور پاتاوه – دهدشت، اظهار داشت: این محور یکی از محورهای مهمی است که به عنوان مسیر جدیدی به مبادی جنوب غرب و غرب کشور است و می تواند بنادر جنوبی کشور را به مرکز کشور وصل کند.

خادمی پیشرفت فیزیکی این پروژه را 70 درصد اعلام کرد و گفت: امیدواریم در یک برنامه  زمان بندی مناسبی بتوانیم  تا پایان سال 97 عملیات اجرایی این 40 کیلومتر را نیز به پایان برسانیم.

 

غلام محمد زارعی نماینده مردم شریف بویراحمد و دنا:

زارعی که اطلاع دقیقی از برنامه های وی برای این هفته در دسترس نیست مشخص نیست که آخر هفته خود را چگونه برنامه ریزی کرده است؟

 

اما آنچه که براحتی قابل رویت است ضعف اساسی تیم اطلاع رسانی زارعی است که نتوانسته از زمان روی کار آمدنش چندان موفقیتی را برای وی داشته باشد.

اگر چه تا کنون این رسانه سعی در برقراری تعاملی سازنده با وی داشته است اما تا کنون چندان موفقیتی حاصل نشده است.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
سید حسین
1396/10/1 - 17:13
.... رفته فاتحه خوانی و چون تعداد مراسمات زیاده پیدا نمیشه
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.