گروه: اخبار استان خبر: 104598 / تاریخ انتشار : 1396/9/26 ساعت : 07:54

واکنش روابط عمومی مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد به خبر صبح زاگرس

روابط عمومی مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد به خبر" قطعی دو روزه تلفن همراه و اینترنت در شهرستان لنده" واکنش نشان داده و با ارسال جوابیه ای خواستار انتشار آن شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده؛ در پی انتشار خبر " قطعی دو روزه تلفن همراه و اینترنت در شهرستان لنده" روابط عمومی مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد به این خبر واکنش نشان داده و با ارسال جوابیه ای خواستار انتشار آن شد.

متن کامل این جوابیه به شرح زیر است

سلام علیکم

احتراما درپاسخ به خبری درخصوص قطعی دو روزه تلفن همراه و اینترنت در شهرستان لنده، به استحضار مردم شریف استان خاصه هموطنان عزیزمان در شهرستان لنده  می رساند قطعی ارتباط در عصر روزگذشته به دلیل قطع فیبر نوری مسیر دهدشت به لنده بوده که باتوجه به اینکه  محل قطع فیبر درمکان  ناهمواری (در دره ای بین مسیر) بوده و به دلیل بارندگی شدید و عدم امکان حفاری جهت رفع خرابی، مرمت و برقراری ارتباط در همان روز امکان پذیر نبوده، لذا امروز  صبح این مهم توسط همکاران پرتلاشمان در مخابرات شهرستان کهگیلویه مرتفع و هم اکنون ارتباط تلفن همراه واینترنت درشهرستان لنده برقرار می باشد.

پیشاپیش از صبر ومتنانت همه مشترکین مخابرات منطقه کهگیلویه و بویراحمد و هم چنین از اطلاع رسانی  سایت محترم خبرلنده و صبح زاگرس تقدیر وتشکر می کنم.

 

ومن الله التوفیق

سید داودموسوی منش

روابط عمومی مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد

خبر: قطعی دو روزه تلفن همراه و اینترنت در شهرستان لنده را می توانید {اینجا} بخوانید.

انتهای پیام

 

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.