گروه: اخبار استان خبر: 104584 / تاریخ انتشار : 1396/9/25 ساعت : 15:34

وقتی موحدپور اینگونه بود چه انتظاری از خادمی بود!/موحدپور باید جواب آبرویی که از استان در لرستان برد، را بدهد

رسانه های لرستان از خادمی استاندار جدید لرستان خواستند که موحد پور را به کهگیلویه و بویراحمد برگرداند، آیا این موضوع نباید موشکافی شود، چرا نباید موحد پور را به دادگاه کشاند و وی را به خاطر بی آبرویی که برای استان در رسانه های لرستان ایجاد کرده است محاکمه نکرد؟

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، محمد ارجمندی - به عنوان یک مخاطب همیشه از سایت های مختلف استانی خصوصا صبح زاگرس پیگیر اخبار استان هستم. شرایط کاری ام به گونه ایست که معمولا در خارج از استان هستم.

 

درست مدتی کوتاه بعد از انتخابات ریاست جمهوری بود، خبری را دیدم که فریدون برادر رییس جمهور منتخب؛ کهگیلویه و بویراحمد را برای مقصد گردشی خود انتخاب کرده است.

 

از شنیدن این خبر بعنوان یک لر زبان خیلی خوشحال شدم و پیش خودم گفتم: حداقل این سفر این است مسئولان استانی یاسوج و استان را برایش می شناسانند و کمی از مشکلات و درد بیکاری جوانان را برایش تشریح می کنند تا شاید دکتر روحانی توجه بیشتری به استان کند.

در همین بین بود که خبری را در خروجی سایت های استانی دیدم که اشاره کرده بود: موحد، رییس دفتر استاندار پیشین قاطعانه سفر فریدون را تکذیب کرده است.

 

پیش خودم گفتم امان از این رسانه ها که یک روز دست از سر استان بر نمی دارند و مدام حاشیه می سازند!

اما هفته پیش جریانی را در سطح رسانه های استان دیدم که واقعا شرمم شد، تصویر موحد پور با برادر رییس جمهور که در خردادماه سال جاری در غار دهشیخ گرفته شده بود. این یعنی عدم صداقت یک مدیرکل که تا دفتر خادمی استاندار پیشین رفته بود.

 

این موضوعی کوچک نیست، از این قضیه می توان تا آخر ماجرا را خواند، چطور می شود دیگر حرف سایرین را پذیرفت؟

اولین اصل مدیریت صداقت است، چیزی که موحد پور آنرا خاک کرد و تا ابد در پیشانی وی این لکه خواهد ماند، چرا چنین آبرو ریزی رخ می دهد و مسئولان ساکت می نشینند!

 

بخاطر این موضوع رسانه های لرستان از خادمی استاندار جدید لرستان خواستند که موحد پور را به کهگیلویه و بویراحمد برگرداند، آیا این موضوع نباید موشکافی شود، چرا نباید موحد پور را به دادگاه کشاند و وی را به خاطر بی آبرویی که برای استان در رسانه های لرستان ایجاد کرده است محاکمه نکرد؟

 

امیدواریم دکتر احمدی استاندار جدید از این قبیل موضوعات درس عبرت بگیرد و همواره آن را سرلوحه خود و مدیران تحت امر خود قرار دهد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.