گروه: اخبار استان خبر: 104267 / تاریخ انتشار : 1396/9/14 ساعت : 11:45

اعتراف تکان دهنده جوان گچسارانی به قتل 3 عضو خانواده خود

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمدجزئیات قتل سه عضو یک خانواده در شهرستان گچساران را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، سردار "مهدی انصاری" در جمع خبرنگاران گفت: ساعت ۶,۵۰ دقیقه بامداد روز دوشنبه ۱۳ آذرماه جوانی ۲۷ ساله به کلانتری ۱۲ شهرستان گچساران مراجعه و به قتل پدر و ۲ برادر خود اعتراف کرد.

فرمانده نتظامی استان ابراز داشت: پس از گزارش این جوان، مأموران نیروی انتظامی به محل حادثه اعزام و صحت این وقایع را با مستندات تأیید کردند.
 
وی بیان کرد: این حادثه یکشنبه شب رخ داد و قاتل دو برادر معلول و پدر ۸۴ ساله خود را در یک خودرو پراید سوار کرد و آنها را به بیرون از شهر دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران انتقال داد.
 
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: مقتول برادران خود را به نزدیکی آبشار کیوان برده و آنها را به داخل آب هل داده و چون هیچ کدام مهارت شنا نداشتند در آب غرق شدند.
 
وی بیان کرد: این جوان سپس پدر خود را در روستای گناوه در ۱۵ کیلومتری شهر دوگنبدان با اسلحه کمری به قتل رساند.
 
انصاری تاکید کرد: بنا به اظهارات این قاتل 27 ساله،  خستگی از پدر و برادران علت قتل ذکر شده است.
 
وی اظهار داشت: با همکاری امدادگران، دستگاه‌های اجرایی متولی و مردم جسد دو برادر عصر دیروز از آب بیرون کشیده شد و جسد هر سه نفر برای بررسی تشریفات قانونی به شهر دوگنبدان منتقل شد.
 
وی در پایان تاکید کرد:  از رسانه‌های ارتباط جمعی درخواست داریم تا هنگام وقوع چنین حوادثی قبل از انعکاس جهت اطلاع رسانی دقیق موضوع را از متولیان امر و منابع رسمی پیگیری کنند.
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.