گروه: اخبار استان خبر: 104098 / تاریخ انتشار : 1396/9/6 ساعت : 22:51
یادداشت ارسالی:

یک واکنش آغاز تکاپوی گسترده رسانه ای/روشنفکر چه دید که اینگونه واکنش نشان داد؟

این داستان رشته دراز دارد و طبق شواهدی که تا کنون به دست آمده است؛ احمدی استاندار استان می بایست نسبت به انتخاب گزینه های دیگر برای معاون سیاسی امنیتی استانداری واکاوی دیگری داشته باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، علی اکبر طهماسبی - ماجرا از آنجایی شروع شد که در انتخابات دور قبلی مجلس شورای اسلامی برخی رسانه ها در زمان ثبت نام مهدی روشنفکر در ساختمان فرمانداری بویراحمد از بگو مگوی پیش آمده میان مهدی روشنفکر و فرماندار بویراحمد خبر دادند.

 

آن طوری که از ظواهر قضیه مشخص بود، گویا مهدی روشنفکر در حال مصاحبه با اصحاب رسانه بوده است که حضور فرماندار برای ورود به ساختمان فرمانداری موجب برخی ناهماهنگی ها در ادامه صحبت هایش با اصحاب رسانه می شود. که در همانجا طبق گفته رسانه ها روشنفکر خطاب به فرماندار بویراحمد اشاره می کند؛ که از چیدمان یک دست هیئت اجرایی تان سپاسگزارم!

 

این ماجرا به طرق مختلف ادامه پیدا می کند؛ به گونه ایکه روشنفکر در بیانیه پایانی اش به شکل غیرمستقیم به برخی موضوعات حاشیه ساز در جریان انتخابات دور قبل کنایه می زند.

تا اینکه، چندی پیش روشنفکر در یک مصاحبه معمولی همچون سایر شخصیت های سیاسی استان نسبت به حساسیت زا بودن انتخاب نظری بعنوان معاون سیاسی استاندار هشدار می دهد که واکنش های متفاوتی را طی چند روزه اخیر در پی داشته است.

 

"تیشه بر ریشه و قضاوتتان غیرمنصفانه است"؛ دو رویکردی بود که هم حزبی های فرماندار بویراحمد در کارگزاران در واکنش به صحبت های مهدی روشنفکر نشان دادند.

گویا این داستان رشته دراز دارد و طبق شواهدی که تا کنون از رسانه ها به دست آمده است؛ احمدی استاندار استان می بایست نسبت به انتخاب گزینه های دیگر برای معاون سیاسی امنیتی استانداری واکاوی دیگری داشته باشد.

 

اما آنچه که از نظر این رسانه مهم است و بدون هیچ قضاوت عجولانه ای باید مدنظر قرار گیرد؛ این است که مسئولین استان باید ظرفیت و توان پذیرش خود را بیشتر کنند.

 

اگر نقدی یا واکنشی نشان داده می شود نمی بایست یک دستگاه سیاسی منظم در پی واکنش به این صحبت ها بر آید! 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 5 نظر
رضا
1396/9/6 - 23:39
تفسیر درستی است
rateup 1
 ratedown 2
هحمد
1396/9/7 - 08:38
استاندار در انتصابات خود باید توجه ویژه ای به مناطق سردسیری و گرمسیری داشته و یادشان نرود که از انتصاب مدیران با چنین گرایش هایی خودداری کند. متاسفانه هنوز برخی مسوولان یا سردسیری صرف هستند یا گرمسیری صرف که می طلبد استاندار از انتصاب این عزیزان خودداری کند
rateup 1
 ratedown 1
علی رضایی
1396/9/7 - 08:43
بنظر نمی رسد حق با روشنفکر باشد
rateup 1
 ratedown 2
انقلابی
1396/9/7 - 18:23
به این کانال اینستاگرامی مراجعه کنید: مطالب خوبی در این زمینه دارد: پیج اینستاگرامی: "انقلابی" https://instagram.com/_u/ enghelabi_._frank_iranian
rateup 0
 ratedown 0
انقلابی
1396/9/7 - 18:24
ه این کانال اینستاگرامی مراجعه کنید: مطالب خوبی در این زمینه دارد: پیج اینستاگرامی: "انقلابی" https://instagram.com/_u/ enghelabi_._frank_iranian
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.