گروه: اخبار استان خبر: 103946 / تاریخ انتشار : 1396/9/1 ساعت : 12:45
موتور توسعه شهری شهرداری سی سخت روشن شد؛

آسفالت ریزی 38هزار مترمربع خیابانهای شهر سی سخت/ بهسازی بلوار ها و میدان های شهر سی سخت در دستور کار شهرداری+تصاویر

شهردار سی سخت گفت: عملیات زیر سازی و آسفالت 38هزار مترمربع از خیابانهای مرکز شهرستان دنا را در دستور کار قرار داده ایم که هزینه براورد شده برای این پروژه ها بیش از 56میلیارد ریال است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس علی محمد حسینی در گفتگو با خبرنگارسفیر دنا، با تبریک فرا رسیدن ماه ربیع الاول به ارائه خدمات جدید شورا و شهرداری شهر سی سخت برای حال ورفاه شهروندان اشاره کرد و گفت: شهرداری سی سخت در جدیدترین اقدامات خود با ترسیم افق های بلند مدت برای این شهر توریستی خدمات عمرانی قابل شأنی را در دستور کار دارد.

وی با بیان اینکه موتور شهرداری سی سخت با همکاری شورای دور پنجم امروز با سرعت دیگری به حرکت در خواهد آمد، بیان کرد: در همین زمینه یکی از برنامه اصلی شهرداری و شورای شهر ساماندهی بلوارهاو چمن ریزی آنها بوده که در این زمینه بلوار ورودی شهر(بلوار امام خمینی(ره)) را به طول 2کیلومتر برای بهسازی جدید در دستور کار  قرار داده ایم.

شهردار سی سخت با تأکید بر اینکه فضا سازی زیبا و در خور شهر برای این شهر توریستی که امروز نام نماد گردشگر پذیری جنوب غرب را بر دوش می کشد یک وظیفه مهم است که بردوش این نهاد داده شده است،ابراز کرد: شهرداری سی سخت همیشه می کوشد که بدون حاشیه و با درایت هرچه بیشتر در پی خدمات دهی به شهروندان کوشا باشد.

محمد حسینی به بهسازی بلوار ورودی شهر نیز اشاره کرد و گفت: این بلوار بعد از تعریض جاده مواصلاتی سی سخت به یاسوج در دستور کار شهرداری قرار گرفت ولی به دلیل برخی معارضات کار عملیات عمرانی آن به تعویق افتاد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر با رایزنی های صورت گرفته  تملک زمین های کنار این بلوار به پایان رسیده ودر حال حاضر عملیات دیوار چینی و ساخت آن شروع شده است، بیان کرد: با نقشه های صورت گرفته یک المان در خور شأن شهر سی سخت در ابتدای این بلوار که در ورودی  این شهرقرار دارد نصب خواهد شد.

شهردار سی سخت به دیگر خدمات این نهاد نیز اشاره داشت و افزود: یکی دیگر از خدمات شهرداری سی سخت ،نهضت آسفالت و بهسازی،روکش و لکه گیری خیابانهای اصلی شهر است.

محمد حسینی با بیان اینکه در این زمینه عملیات زیر سازی و آسفالت 38هزار مترمربع از خیابانهای مرکز شهرستان دنا را در دستور کار خود قرار داده ایم گفت:هزینه براورد شده برای این موضوع بیش از 56میلیارد ریال براورد کرد.

وی ادامه داد: در این فصل عمرانی، خیابان بلوار شهدا، خیابان دنا از چهار راه باغات تا فرعی ۱۲، خیابان امام حسین(ع)، چهار راه کلانتری تا انتهای خیابان ،خیابان کوخدان ،خیابان مسجد حسین آباد،خیابان آتش نشانی و خیابان عباس آباد سی سخت و... روکش گذاری و لکه گیری آسفالت خواهند شد.

شهردار سی سخت با اشاره به این موضوع که درآینده نزدیک پروژه های در خور شأنی برای توسعه زیر ساختها در این شهر تعریف خواهد شد، بیان کرد: در برنامه های بعدی اجرا و احداث میدان های جدید در این شهر را در دستور کار خواهیم داشت.

اناتهای پیام/ر

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.