گروه: اخبار استان خبر: 103898 / تاریخ انتشار : 1396/8/29 ساعت : 16:59
در دیدار امام جمعه و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دنا با خانواده شهداء

شهداء چشم و چراغ این مملکت هستند/احترام به خانواده شهداء احترام به ارزشهای انقلاب اسلامی است

امام جمعه مرکز شهرستان دنا گفت: امروز خدمت کردن به خانواده شهدا یک وظیفه مهم است و باید بدانیم که شهیدان این ستارگان درخشان باعث روشنایی آسمان این انقلاب شده اند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل ازسفیر دنا، ظهر امروز به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج، امام  جمعه شهر سی سخت و فرمانده ناحیه مقاومت بسبج شهرستان دنا از دو تن از خانواده شهداء این شهر دیدار کردند.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین ناصر مصباح نژاد باتبریک فرا رسیدن هفته بسیج و ماه ربیع الاول گفت: شهدا دارای قداست بالایی در جمهوری اسلامی ایران هستند و امروز انقلاب اسلامی مدیون دلاوئی و جانفشانی های این عزیزان است.

وی با بیان اینکه شهداء امروز زنده هستند و برکارهای ما ناظرند ،ابراز کرد: انقلاب اسلامی ایران در سی و اندی سال از عمر با برکتش به پشتوانه همین دلاورها های شهدا امروز قدرت اول منطقه و جهان بوده و تفکرات آن همچون بسیج به آن سوی مرزها رفته است.

امام جمعه مرکز شهرستان دنا با تأکید بر اینکه امروز مسئولان باید خادم و همیارخانواده شهداء باشند،گفت: امروز خدمت کردن به خانواده شهدا یک وظیفه مهم  است و باید بدانیم که این ستارگان درخشان انقلاب هستند که باعث روشنایی آسمان این کشور شده اند.

مصباح نژاد در ادامه با بیان این موضع که امروز خانواده شهداء برای مسئولان و مردم بسیار ارزشمند و قابل احترامند، بیان داشت:امروز سپاه پاسداران، ارتش توانمند، نیروهای نظامی و از جمله بسیج  این شجره طیبه برای خدمت به خانواده محترم شهداء ثابت قدم ایستاده اند.

وی با بیان اینکه خدمت به خانواده شهدا یک نعمت الهی است، افزود:امروز باید شهدا را به یاد بسپاریم نه به خاک و یادآوری و تکریم خانواده شهدا هم برای انقلاب و هم برای مسئولان بک برکت است.

 

 
انتهای پیام200

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.