گروه: اخبار استان خبر: 103694 / تاریخ انتشار : 1396/8/23 ساعت : 13:37
دادستان مرکز استان:

رسانه ها بی عدالتی و تخلفات مدیران را فریاد بزنند/ از کسی نترسید، دستگاه قضا از شما حمایت می کند

دادستان مرکز کهگیلویه و بویراحمد گفت: مطبوعات و رسانه های استان تخلفات مدیران بدون هیچ ترس و واهمه ای با صدای بلند فریاد بزنند و دستگاه قضایی نیز حمایت می کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، مهرداد کرمی در نشست تحلیف اعضای هیات منصفه مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج افزود:رسالت مطبوعات و رسانه نقد کردن و فریاد زدن بی عدالتی ،و بی قانونی هاست و این امر یکی از راه های اساسی و مهم برای توسعه و پیشرفت در هر جامعه ای است.قانونگذار ، نقد کردن را حق مطبوعات دانسته و هیچکس حق ندارد مطبوعات را به خاطر نوشتن و بیان مطلبی تحت فشار قرار دهد.

وی بیان کرد: رسانه ها بی عدالتی و تخلفات مدیران را با صدای بلند فریاد بزنند و از هیچ کس ترس و واهمه ای نداشته باشند زیرا دستگاه قضایی از آنها حمایت می کند.

کرمی افزود: مستند بودن مطالب درج شده  در خصوص نقد مدیران در رسانه ها و مطبوعات را شرط حمایت دستگاه قضا دانست و گفت: مستند بودن، منطقی بودن، و عدم توهین به افراد سه شرط اساسی است که خبرنگاران، مطبوعات و رسانه ها مورد توجه قرار دهند و در صورتی که این شروط رعایت شود دستگاه قضایی استان با تمام توان از رسانه ها و مطبوعات حمایت خواهد کرد و اجازه وارد شدن فشار از سوی هیچ شخص حقیقی و حقوقی به رسانه ها را نخواهد داد.

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.