گروه: اخبار استان خبر: 103666 / تاریخ انتشار : 1396/8/22 ساعت : 16:20
بیانیه سپاه ناحیه شهرستان دنا برای زلزله زدگان جنوب غرب

سپاه و بسیج همگام با دیگر نهادها در زمینه کمک به حادثه دیدگان خواهد کوشید/ این حادثه غم انگیر باعث تأثر همه ایرانیان شد

در پی وقوع حادثه تلخ و مصیبت‌بار زمین لرزه در غرب کشور که به جان‌باختن و زخمی شدن جمعی از هم‌میهنان عزیز انجامید،سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دنا ضمن تسلیت به خانواده های این حادثه بیانه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل ازسفیر دنا،بسیج ناحیه مقاومت شهریتان دنا ضمن تسلیت به خانواده بازماندگان حادثه زلزله جنوب غرب کشور بویژه مردم کرمانشاه بیانه ای صادر کرد.

در بیانیه این نهاد انقلابی که به این سایت رسیده است آمده است.

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

با نهایت تاسف و تالم درگذشت جمعی از هموطنانمان در حادثه زلزله غرب کشور به‌ویژه استان کرمانشاه را تسلیت عرض کرده و برای مصدومان این حادثه تاسف‌بار در مناطق زلزله‌زده، از خداوند متعال شفای عاجل مسالت داریم.

در ادامه این پیام آمده است، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج به عنواننیروهای خدوم و همیشه در صحنه ایران اسلامی  از ته وجود همگام با دیگر اقلیت ازکُرد و لُر، ترک و بوچ ترکمن این جادثه غم انگیز رابه ملت ایران ، رهبر معظم انقلاب و مردم همیشه در صحنه کرمانشاه تسلیت گفته و همانگونه که رهبر معظم انقلاب در پیام تسلیتشان فرموده اند که همه دستگاه‌های لشکری و کشوری با همه همت و امکانات به یاری آسیب‌دیدگان بشتابند این نهاد مردمی و انقلابی با تمام وجود و امکانات به یاری عزیزان کُرد زبان در کرمانشاه خواهد پرداخت.

در ادامه این پیام چنین آمده است،ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای مدظله العالی در پیام تسلیتی در این زمینه با فراخواندن نیروی های بسیجی ،سپاهی و ارتشی فرمودنده اند"ارتش و سپاه و بسیج، با نظم و سرعت به آوار برداری و انتقال مجروحان کمک کنند و دستگاه‌های دولتی چه نظامی و چه غیر نظامی همه‌ توان خود را برای یاری آسیب دیده‌ها و خانواده‌های آنان به صحنه آورند که در این زمینه سپاه ناحیه شهرستان دنا آمادگی صددرصدی خود برای هرگونه کمکی را اعلام می دارد.

بسیج ناحیه مقاومت شهرستان دنا در این بیانیه ضمن تصلیت دوباره با حادثه‌دیدگان این مصیبت بزرگ از صمیم قلب ابراز همدردی کرده و با تعظیم در برابر خواست و مشیت خداوند قادر متعال، آمادگی خود را برای کمک به حادثه‌دیدگان و هرگونه همکاری و مساعدت به مردم شریف مناطق زلزله‌زده اعلام داشته و اطمینان می‌دهیم در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

انتهای پیام/ر

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.