گروه: اخبار استان خبر: 103632 / تاریخ انتشار : 1396/8/21 ساعت : 13:38

جزئیات جدید از استخدام های بدون ضابطه در شهرداری یاسوج

شهردار یاسوج به جذب و بکارگیری بدون ضابطه 28 نیروی شرکتی در شهرداری یاسوج واکنش نشان داد و گفت:جذب و بکارگیری این نیروها در زمان هر کسی بوده است خودشان باید پاسخگو باشند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،نستهین مقدم در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری در خصوص جذب و بکارگیری بدون ضابطه 28 نیروی شرکتی در شهرداری یاسوج که این روزها تیتر رسانه های مختلف شده است، بیان کرد: فعلا اکتفا به اخباری باشد که روز گذشته به صورت وسیع در رسانه های استان منتشر شد.

شهردار یاسوج  در پاسخ به این سوال که گفته می شود استخدام این نیروها در زمان دوماه سرپرستی آذر صفایی سرپرست پیشین شهرداری یاسوج انجام شده است نیز گفت: جذب و بکارگیری این نیروها در زمان هر کسی بوده است خودشان باید پاسخگو باشند.

وی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار صبح زاگرس که موضع شما در خصوص اخبار رسانه ها مبنی بر انجام این استخدام ها در زمان سرپرستی یکی ازشهرداران نیز، بیان کرد: باید بررسی و مشخص شود چراکه این سرپرست نیز حدود یک ماه و یا کمی بیشتر مسئول بودند و باید ببینیم این استخدام ها از قبل بوده است یا نه.

مقدم با بیان اینکه حوزه شهری و مدیرکل شهری اظهار نظرهایی داشته اند که می توان به آن اکتفا کرد افزود: قرار بر این هست که شهرداری یاسوج پس از بررسی پاسخ خود را اعلام کند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار صبح زاگرس، گفت: از دیرباز یک سری نیروها بر اساس تصمیم گیری مدیرانی که بودند بکارگیری شده اند.

نستهین مقدم ضمن بیان اینکه اکنون این جذب نیروها از نظر مدیریت شهری و مراکز بازرسی دارای مشکل هستند، تصریح کرد: در حال بررسی هستیم و پاسخ خود را اعلام خواهیم کرد.

انتهای پیام/200

 

 

 

 

وی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار که موضع شما در خصوص اخبار رسانه ها مبنی بر انجام این استخدام ها در زمان سرپرستی یکی از مدیران سابق، بیان کرد: باید بررسی شود که مشخص شود چراکه این سرپرست نیز حدود یک ماه و یا کمی بیشتر مسئول بودند و باید ببینیم این استخدام ها از قبل بوده است یا نه.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.