گروه: اخبار استان خبر: 103534 / تاریخ انتشار : 1396/8/16 ساعت : 11:09
به روایت یکی از فرماندهان دفاع مقدس:

دلاوری های رزمندگان هشت دفاع مقدس کهگیلویه وبویراحمددر شلمچه + تصاویر

یکی از فرماندهان دفاع مقدس ضمن حضور در یادمان شهدای شلمچه به تشریح رشادت های رزمندگان کهگیلویه وبویراحمد در عملیات کربلای4 و سایر عملیات ها پرداخت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده،صبح امروز فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده با حضور درموکب باب الحوائج شهرستان لنده در مرز شلمچه ضمن دیدار با خادمان و مسئولان موکب باب الحوائج شهرستان لنده از یادمان شهدای شلمچه نیز بازدید کردند.

سید محمد طلا میری یکی از فرماندهان دفاع مقدس در یادمان شهدای شلمچه ضمن گردامیداشت یاد و خاطره 1800شهید استان گفت: در طول هشت سال دفاد مقدس شاهد رشادت ها و فداکاری های رزمندگان استان کهگیلویه وبویراحمد بودیم که چطور عاشقانه و لرکه زنان به نبرد با دشمنان می رفتند و چه عاشقانه یکی یکی شهید شیرین شهادت را می چشیدند.

وی افزود: خدا می داند رشادت ها و حماسه های فرزندان این استان در جزیره مجنون به خصوص پدخندق هرگز از ذهن فرماندهان دفاع مقدس پاک نخواهد شد.

این فرمانده دفاع مقدس تصریح کرد: رشادت ها فرزندان استان کهگیلویه وبویراحمد در جای جای کربلا شهیدان ایران چنان خود نمایی می کند که گویی همین دیروز بود که به شهادت رسیده اند.

وی تاکیدکرد: گرامیداشت و یاد و خاطره شهیدان بدون شک کمتر از یاد آنان نیست و جای بسی خوشحالی است که امروز جوانانی هستند که با اخلاص در سنگر جهاد به زائرین امام حسین(ع) در راه اعتلای فرهنگ حسینی خدمت می کنند.

در این بازدید نیز سرهنگ بازنشسته سید محمد طلا میری از فرماندهای دفاع مقدس عملیات های مختلف و حضور رزمندگان استان در این عملیات ها در نقشه های دوران دفاع مقدس در یادمان شهدای شلمچه را برای حاضرین تشریح کرد.

عکس: مهدی کریمی-شلمچه

تصاویر تکمیلی:

انتهای پیام/200

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.