گروه: اخبار استان خبر: 103355 / تاریخ انتشار : 1396/8/9 ساعت : 19:42
به منظور آمادگی ادارات صورت گرفت:

برگزاری مانور ساعت صفر در شهرستان لنده از مانور تا واقعیت+تصاویر

امروز و به منظور توان افزایی نیروهای ستاد مدیریت بحران شهرستان لنده ‏مانور ساعت صفر در دبستان باقرالعلوم(ع) شهرلنده برگزارشد که علاوه بر مانور جلوه ای از واقعیت ها را نیز به همراه داشت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، امروز و به مناسبت هفته پدافند غیرعامل و در راستای سنجش میزان آمادگی ادارات شهرستان لنده و وضعیت آنان در زمان بحران مانور ساعت صفر در دبستان باقرالعوم(ع) شهرلنده برگزارشد.

در این مانور به صورت نمادین آتش سوزی در این دبستان صورت گرفت که با اطلاع رسانی به ادارات در خصوص آتش سوزی ادارات به محل مورد نظر یکی اعزام شدند که اولین اداره با کمترین زمان ممکن اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده و بعد از آن آتش نشانی، نیروی انتظامی، فوریت های پزشکی 115 بودند و مابقی ادارات با تاخیری 10 دقیقه ای حضور یافتند.

یکی از مهمترین  جالب ترین اتفاقات این مانور نگرانی خانواده ها و حضور آشفته آنان در محل مانور بود که به همین علت یکی از همسایگان در زمان اجرای مانور نیز دچار افت فشار شدید شد که با حضور به موقوع عوامل اورژانس115 حال این بیمار به حد نرمال رسید.

به هرحال هرچند تعداد و میزان حضور برخی از ادارات با تاخیر همراه بود ولی میزان آمادگی ادارات تا حدود زیادی قابل قبول بود و امیدواریم در زمان بحران نیز این هماهنگی و تعامل دوچندان شود.

تصاویر تکمیلی:

انتهای پیام/7044

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.