گروه: اخبار استان خبر: 103109 / تاریخ انتشار : 1396/7/29 ساعت : 13:35
بهمت خیرین؛

موکبی که برای اولین بار در مسیر زائران اربعین در دهدشت برپا شد+ تصاویر

آماده سازی موکب مردمی شهرستان کهگیلویه به منظور استقبال و پذیرایی از زائرین اربعین حسینی به مراحل پایانی رسید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه، برای اولین بار در شهرستان کهگیلویه موکب مردمی استقبال و پذیرایی از زائرین اربعین حسینی به همت هیئت رزمندگان اسلام این شهرستان برپا می شود.

موکب مردمی شهرستان کهگیلویه از تاریخ ۹۶/۰۷/۲۸ تا ۹۶/۰۸/۱۵ در محل جاده دهدشت به بهبهان جنب رستوران صدف، نرسیده به پلیس راه بهبهان برپا می شود.

کارهای اولیه و آماده سازی این موکب به مراحل پایانی خود رسیده است و تا چند روز دیگر کاملا آماده استقبال و پذیرایی از زائرین اربعین حسینی می شود.

خیرین عزیز هم می توانند در کمک به راه اندازی این اقدام ارزشمند فرهنگی از طریق جمع آوری و اهدا اقلام مورد نیاز سهیم باشند.

اقلامی مورد نیاز ازجمله: برنج ،روغن، قند، شکر، آب معدنی، رب گوجه، تخم مرغ، انواع حبوبات، انواع کنسرو، انواع شربت و آب میوه، خرما، چای، لیوان، سفره، کاسه، قاشق،چنگال، ظرف یکبار مصرف و... را می توانید به موکب کمک کنید.

در صورت جمع آوری و‌ اهدا اقلام می توانید با شماره های(۰۹۲۱۵۷۷۱۹۳۴ آقای زینی پور)، (۰۹۱۰۷۰۴۰۴۱۴  آقای رضایی) و (۰۹۱۷۷۴۴۹۰۳۲  آقای الهی) برای هماهنگی و تحویلتماس بگیرید.

*تصاویر مراحل آماده سازی موکب مردمی شهرستان کهگیلویه جهت پذیرایی از زائرین اربعین حسینی را در زیر مشاهده نمایید.

انتهای پیام /200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.