گروه: اخبار استان خبر: 103082 / تاریخ انتشار : 1396/7/28 ساعت : 13:47
تجمیعی نماز جمعه/

سپاه پاسداران سد فولادین و حافظ انقلاب/ ترامپ هیچ چیزی از تاریخ خلیج فارس نمی داند/طرف های برجام باید در عمل به برجام پایبند باشند نه در حرف

آیین نماز سیاسی عبادی و دشمن شکن جمعه در سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد این هفته با حضور مردم ولایتمدار استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس آیین نماز سیاسی عبادی و دشمن شکن جمعه در سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد این هفته با حضور مردم ولایتمدار استان برگزار شد.

امام جمعه یاسوج گفت: ترامپ اگر تاریخ و جغرافیا بلد بود نام همیشگی خلیج فارس را اینگونه تلفظ نمی کرد.

حجت الاسلام سید علی اصغر حسینی در نماز عبادی سیاسی این هفته ضمن دعوت مردم به رعایت تقوا و دوری از گناه افزود: راه معبودیت پیش پروردگار اینکه خداوند توجه خاص به کسی داشته باشد این است که حرام ها را ترک کند محرمات را ترک کند و واجبات را انجام دهد ان شالله همه اهل تقوا باشیم تا محبوب خداوند باشیم.

وی بیان کرد: حق و باطل چیزی است که از بدو وجود انسان وجود داشته اند در هر دوره ای این دو در مقابل هم قرار داشته اند از زمان پیامبران و امامان نیز این دو بوده اند و در برابر هم هستند.

امام جمعه یاسوج تصریح کرد: خداوند وعده داده است حق پیروز است باطل ها همیشه جمعیتشون بیشتر و امکاناتشون بیشتر بود اگر چه حق کمتر بودند اما همیشه پیروز بوده اند جنگ های صدر اسلام از جمله بدر که دشمن سه برابر مسلمانان بودند و مجهزتر اما خداوند مسلمانان کم را بر مشرکین زیاد پیروز گرداند.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به سایر جنگ ها از جمله خندق عنوان کرد: در دفاع مقدس همه شرف و غرب از رژیم طاغوتی ضد ایرانی حمایت کردند که ایران پیروز نشود انها بسیار مجهز بودند اما به لطف خداوند و رهنمودهای  امام ره به پیروزی رسیدیم و طاغوت دو هزار و صد ساله نابود شد.

وی افزود: با لطف کردم خداوند ملت ایران با از خودگذشتگی جوانان پیروز شد باطل رفتنی و حق پیروز است حق حقیقت و جهاد و از خودگذشتگی است.
 
حق پیروز است و باطل رفتنی.

امام جمعه یاسوج در خطبه های دوم نماز عبادی سیاسی این هفته با دعوت مردم به رعایت تقوا گفت: شنبه اولین روز صفر یعنی ورود اهل بیت به شام است که پیام عاشورا را نشان دادند با سخنرانی بی نظیر امام سجاد مردم بیدار شدند.

وی عنوان کرد: مردم فهمیدند یزید چه جنایتی مرتکب شد امام سجاد مردمی که تظاهر می کردند را اگاه کرد بالاخره دشمنی ها با یزید شروع شد و طولی نکشید به درک واصل شد.
امام جمعه یاسوج گفت: اگر چه حق به اهلش نرسید اما باطل سرنگون شد.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به ولادت امام باقر (ع) بیان کرد: این امام هم از پدر و هم مادر علوی است مذهب تشیع به وسیله شاگردان امام باقر تبلیغ می شد.

وی افزود:  دشمنی شیطان بزرگ با ایران مسله برجام نیست مسله مهمی که اینها را بسیج کرده مسله انقلاب اسلامی بوده و دشمنی انها به خاطر اسلام است.
 
امام جمعه یاسوج بیان کرد: آینده تاریکی در انتظار دشمنان اسلام است و اکنون ترامپ دیوانه بی سواد هنر پیشه با کلمات زشت سپاه حرف میزند و از تحریم سپاه حرف میزند.

وی گفت: ملت رشید و حوانان ایران جوان ترامپ دیوانه را می دهند سپاهیان جوانان برومند که نور چشم ملت هستند انهایی هستند که امام گفتند اگر سپاه نبود مملکت نیز نبود.

وی ادامه داد: ملت مانند کوه در برابر این شیطان بزرگ ایستاده اند سپاه این سد فولادین و حافظ انقلاب هستند.

وی گفت: ان شالله خدا سپاه ما و ارتش و بسیج و نیروی انتظامی و همه کسانی که در تلاش برای امنیت کشور هستند و  اهاد ملت ما را در پناه امام زمان محافظت کند.

وی بیان کرد: رییس جمهور به ترامپ گفت بی سواد برو  تاریخ بخوان یعنی ای انسان کودن و دهن چاک بی تربیت اگر تاریخ و جغرافیا بلد بود نام همیشگی خلیج فارس را اینگونه تلفظ نمی کرد.

ملت ما از مظلومان دنیا حمایت می کند و به دهن یاوه گویان می زند امریکا دشمن است ملت قدرتمند سپاه و نیروهای ما قدرتمند هستند و ملت ما متکی به خط ولایت هستند.

وی گفت: مسلمانان محروم یمن که مورد توطئه قرار گرفته اند و مردم بی گناه کشته شده اند چند نکته وجود دارد اینکه عدم امکانات بیداد می کند و مسلمانان مظلوم میانمار  مورد حمله رژیم کودک کش قرار گرفته است.

امام جمعه یاسوج افزود: مسلمان میانمار و یمن و سوریه و بحرینی همه برادریم هرکس بتواند به مسلمانان کمک کند اما نکند از مسلمانان نیست کمک کنیم.

*****************************************************

امام جمعه دهدشت گفت:هیچ اعتمادی به اروپا هم نیست چرا که آن ها نیز فقط به دنبال منافع خود هستند.

 حجت‌الاسلام سید نصیر حسینی امام جمعه شهر دهدشت در خطبه های نماز جمعه با اشاره به یاوه گویی های ترامپ افزود: طبق گفته رهبری ترامپ آدمی نیست که بخواهیم پاسخ او را بدهیم.

امام جمعه دهدشت افزود: طرف های برجام باید در عمل به برجام پایبند باشند و نه در حرف.

حسینی با بیان اینکه اروپا همراه با آمریکا شده است گفت: هیچ اعتمادی به اروپا هم نیست چرا که آن ها نیز فقط به دنبال منافع خود هستند.

وی اظهار کرد: اگر بخواهیم اقتدار منطقه ای خود را حفظ کنیم باید مواضع موشکی خود راد با قدرت ادامه دهیم.

امام جمعه دهدشت با بیان اینکه دشمن از قدرت موشکی ما ترس دارد تاکید کرد: ما هرگز بر مسائل دفاعی و امنیتی خود مذاکره نخواهیم کرد و با قدرت کار خود را به جلو خواهیم برد.

حسینی تصریح کرد: سپاه مثل یک کوه در مقابل دشمن ایستاده است و دشمن بداند که سپاه شکست ناپذیر است.

وی ادامه دلد: روز به روز اقتدار سپاه افزوده خواهد شد و سپاه هیچ وقت از بین نخواهد رفت

خطیب نماز جمعه دهدشت افزود: از صحبت های قاطعانه مسئولین تشکر می کنیم باید همیشه بر همین وحدت بمانیم.

حسینی با اشاره به حرف های رهبر انقلاب گفت: اگر برجام را پاره کنند ما آن را ریز ریز خواهیم کرد و از این تهدید ها هرگز نگرانی نخواهیم داشت.

وی با اشاره به اینکه در همین دوره های تحریم ما بیشترین پیشرفت را کرده ایم گفت: ما از کلمه تحریم هرگز هراسی نخواهیم داشت.

*****************************************

امام جمعه شهرستان لنده گفت: افراد توانمند، با دارای شخصیت های برجسته ای به شورای شهر پیشنهاد می شود و از آنان هم دعوت می شود ولی خروجی جلسات شورای شهر در خصوص انتخاب شهردارچیز دیگری است.

حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز جمعه این شهرستان لنده ضمن اشاره به دیدار نخبگان علمی کشور با مقام معظم رهبری گفت: همه ساله نخبگان علمی و چهره های شاخص دانشگاهی دیداری با مقام معظم رهبری دارند که امسال نیز مقام معظم رهبری بر تقویت بینه علمی کشور و دست یابی به قله های پیشرفت علمی تاکیدات فراوانی داشتند.

وی افزود: عهد شکنی امریکای ها در مسئله برجام موضوع این روزها به تنهایی نیست بلکه در فاصله سال ها82 تا 84 نیز علاوه بر امریکایی ها، غربی ها نیز در بحث هسته ای در معاهده تهران به تعهدات خود چندان پای بند نبوده و بدعهدی کردند.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: عده ای ساده لوح بعد از این همه بد عهدی هنوز هم چشم به وعده های امریکایی و سازش با آنان دارند و این در حالی است که در تمام معاهده ها شاهد بدعهدی آنان بوده و هستیم.

وی تاکیدکرد: امریکایی ها با خباثتی که دارند چه امتیاز بگیرند و چه امتیاز بدهند به دنبال حذف نظام و تغییر حکومت ایران هستند و براب آنان فرقی ندارد که چه کسی در امریکا رئیس جمهور باشد.

محمودی اصل گفت: مقام معظم رهبری بارها از بدعهدی امریکایی ها در اشاره داشتند و جدیدا هم فرمدند تا مادامی که آنها در قضیه برجام بدعهدی نکنند ما بده عهدی نخواهیم کرد ولی اگر ذره ای از حقوق ملت ایران نادیده گرفته شود ما نیز تصمیم دیگری در این رابطه خواهیم رفت.

وی خاطر نشان کرد: مهمترین دلیل عصبانیت امریکایی ها نفوذ و قدرت ایران در منطقه است که تمام نقشه ها و هزینه های امریکایی ها در منطقه را برباد داد.

خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده گفت:پیشرفت و ترقی کشور ما در دوران همین تحریم ها حاصل شده است که کافی نسیت و باید این پیشرفت ها دو چندان شود.

مسئول شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده تاکیدکرد: اقتصاد مقاومتی تنها راه پیشرفت کشور است که عاملی برای تسریع در زندگی عزت مندانه مردم است.

وی در ادامه گفت: مجلس شورای اسلامی، قوه قضائیه و قوه مجریه می بایست نسبت به اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در کشور بیشتر فعال باشند.

امام جمعه شهرستان لنده در ادامه خطاب به شورای شهر لنده گفت: یکی از مهمترین کارهای که اعضای شورای شهر باید باید انجام دهد بحث انتخاب شهردار است که متاسفانه این حرکت تا کنون باعث ناراحتی شهروندان شده است جرا که در این خصوص با وجود افراد متخصص، متعهد و توانمند هنوز این مهم تحقق نیافته است.

وی تاکیدکرد: افراد توانمند، با دارای شخصیت های برجسته ای به شورای شهر پیشنهاد می شود و از آنان هم دعوت می شود ولی خروجی جلسات شورای شهر در خصوص انتخاب شهردارچیز دیگری است.

محمودی اصل گفت: نباید سخت گیری اعضای شورای شهر منجر به ضرر و زیان شهر و خودشان شود چرا که مردم انتظار دارند که هرچه سریعتر شهردار انتخاب شود.

وی در پایان به مراسم بزرگداشت آیت اله ملک حسینی اشاره کرد و از همه کسانی که در بزرگداشت این عالم مجاهد و ربانی تلاش دارند قدردانی کرد.

************************************************

حجت الاسلام سید نورالله افشار امام جمعه شهر چرام در نماز جمعه این هفته شهر چرام عنوان کرد: پدیده های  اجتماعی می‌توانند عوامل گوناگون داشته باشند.

وی افزود:از جمله پدیده‌های اجتماعی نهضت و قیام سیدالشهداء  است که عواملی مثل دعوت مردم کوفه و عدم بیعت امام علیه  السلام با یزید یا عامل امر به معروف و احیای ارزش های دینی را برای انگیزه قیام  سیدالشهداء   ذکر کرده اند.

خطیب جمعه چرام عنوان کرد: برای شناخت بیشتر ماهیت و اهداف قیام امام باید به کلمات امام  از شروع حرکتش از مدینه تا مکه و سپس به کربلا مراجعه کرد.

حجت الاسلام افشار اضافه کرد: جملاتی که اصحاب سیدالشهداء  در کربلا به عنوان شعار عنوان کردند نیز یکی از راه های شناخت ماهیت پیام امام است.

وی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در دیدار با نخبگان و توصیه های ایشان در برابر اتفاقات اخیر اظهار کردند:بلاهت ترامپ شما را از مکر آمریکا غافل نکند بلاهت را در فرهنگ لغت به کم خردی  و حماقت معنا کرده اند.

امام جمعه چرام افزود: نگوییم چون کم خرد است،توجه به نقشه های آمریکا برای ایران نداشته باشیم.

خطیب جمعه چرام در ادامه بیان کرد: تاکنون آمریکا به لطف الهی نتوانسته ضربه ای بزند و با توجه به تعبیر قرآن، آنها در نقشه های علیه اسلام ضرر کرده اند.

حجت الاسلام افشار با اشاره به عناصر قدرت کشور ایران اظهار کرد: عناصر اقتدار پیشرفت علمی, دفاعی و اقتصادی هستند که باید تقویت شود.

وی افزود:سهم مردم از سپاه پاسداران امنیت مرزها و حفظ ابهت ایران و همچنین موشک‌های است که دشمن را هدف می‌گیرند.

امام جمعه چرام اضافه کرد:دشمنی آمریکا با سپاه پاسداران به علت آن است که کشور را در برابر متجاوزان حفظ کرده است.

وی افزود: با تکیه بر قدرت تهاجمی سپاه پاسداران سیلی محکمی به ترامپ میزنیم که گذشتگان وی همچنین سیلی را نخورده باشند.

حجت الاسلام افشار گفت: اروپا برای حفظ برجام در مقابل اقدام عملی آمریکا باید اقدام متقابل انجام دهد و هیچگاه اروپا به دلیل منافع خود بین ایران و آمریکا، ما را انتخاب نخواهد کرد.

وی افزود:اگر اروپایی ها صادق هستند،باید مقابل آمریکا موضع عملی بگیرند که چنین اقدامی صورت نخواهد گرفت.

خطیب جمعه چرام در ادامه گفت: همچنین نباید اشتباهی که در بزک کردن آمریکا صورت پذیرفت ، درباره اروپا تکرار شود.

حجت الاسلام افشار اظهار کرد: چون نتیجه برجام برای ما محسوس نیست، آنچه مشاهده کردیم بعد از برجام بدعهدی و قابل اعتماد نبودن آمریکا است که  پس از برجام فشارها علیه ایران بیشتر شده است. وقابل اعتماد نبودن آمریکا برای مردم ما معلوم گشت

*****************************************************

امام جمعه شهر سی سخت در خطبه های عبادی سیاسی امروز شهر سی سخت گفت:طبق تعریف امام حسین (ع) مرگ چیزی جز پلی برای انتقال انسان از سختی ها به سوی بهشت نیست.

حجت الاسلام ناصر مصباح نژاد با بیان اینکه حالت دشمنان خدا این است که از قصر به زندان منتقل می شوند افزود:دنیا برای مومن زندان و برایدکافران بهشتی است. وی خاطرنشان کرد:طبق گفته امام حسین ع دنیا برای کفار پلی برای رفتن به جهنم است. امام جمعه سی سخت ابراز کرد:انسانهایی که نگاهشان به مرگ درست است مرگ را حیات میدانند و این یکی از آموزه های مکتب عاشورا است.

خطیب جمعه سی سخت در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دیدار رهبر انقلاب با نخبگان کشور گفت: سایر مسوولان هم باید متوجه باشند تا ماجرای فرار مغزها بیش از این تکرار نشود.

وی به بخشهایی از سخنان معظم له پرداخت و خاطرنشان کرد:طبق فرمایش رهبر انقلاب انشاالله فتح و پیروزی و برد با ملت ایران است و در دشکنی جدید امریکا با ایران صطعا ایران پیروز خواهد شد. مصباح نژاد افزود:اتحادیه اروپا و امریکا نقش چماق و هویج را در پیش دارد واتحادیه اروپا صرفا نباید به شعار اکتفا کند و در عمل تحریمها را برطرف کند.

امام جمعه سی سخت خاطرنشان کرد: امروز برجام به ابزاری برای امتیاز گیری از جمهوری اسلامی تبدیل شده و است. وی در ادامه با اشاره به راهپیمایی عظیم اربعین افزود این حرکت حرکتی جهانی شده است و انشاالله بستر ساز حرکت امام زمان خواهد شد.

خطیب جمعه سی سخت به سالروز تصویب کاپیتلاسیون اشاره کرد و گفت: ماهیت این قانون ننگین افشاکننده اهداف و ماهیت آمریکای جنایت کار در این مملکت است.

مصباح نژاد در پایان به سالروز رحلت ایت الله مهدوی کنی پرداخت و خاطرنشان کرد:ایت الله مهدوی مطیع امام و یار صادقی بود و تا لحظات اخر خطایی از ایشان مشاهده نشد.

*************************************************

امام جمعه گچساران گفت: مرحوم آیت الله ملک حسینی هم سیاسی بود و هم اهل زهد و تقوا و ولایتمدار بود ،شخصیت بزرگی که افتخار جنوب کشور بودند.شهامت و شجاعت ایشان در دوران طاغوت زبانزد عام و خاص بود ،بنابراین لازم است چنین شخصیتی را بیشتر بشناسیم.

 

سید امین الله حجازی امام جمعه گچساران ظهر امروز در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته با اشاره به برگزاری کنگره بزرگ بررسی ابعاد شخصیتی مرحوم آیت الله ملک حسینی در چهارم آبانماه سال جاری دریاسوج ،گفت:توجه داشته باشید آیت الله ملک حسینی هم فقیه بود،هم اصولی بود ، هم مورخ و هم مجاهد بود.

وی افزود:مرحوم آیت الله ملک حسینی هم سیاسی بود و هم اهل زهد و تقوا و ولایتمدار بود ،شخصیت بزرگی که افتخار جنوب کشور بودند.شهامت و شجاعت ایشان در دوران طاغوت زبانزد عام و خاص بود ،بنابراین لازم است چنین شخصیتی را بیشتر بشناسیم.

حجازی درادامه با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در دیدار با نخبگان جوان ،گفت:رهبری فرمودند امروز نباید مطالبی مطرح شود که مثلا اگردر فلان قضیه توافق نکردیم چنین و چنان می شود.این از القاعات دشمن است که ما باید بی اعتنا به این القاعات مصالح خودمان را خودمان بفهمیم و آن را از دشمن نشنویم.

وی افزود:رهبری فرمودند:دشمن در برون مملکت چه می گوید ،که هر چه می خواهد بگوید و آنچه مهم است این است که ما باید در درون کشور با تدبیر،با اتحاد و با توسل به اهل بیت(ع) و توکل به ذات مقدس باری تعالی، ما باید تصمیم بگیریم.

امام جمعه گچساران اظهارکرد:رهبری فرمودندکه بارها گفته ایم که با سرمایه گذاری خارجی از جمله غربی ها مشکلی نداریم اما نباید اقتصاد کشور به ستونی متکی باشد که با نعره شخصی مثل ترامپ بلرزد.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری مراسمات سخنرانی و روضه خوانی 5شب آخر محرم درگچساران گفت:باید از عامه مردم متدین و ولایتمدار گچساران تشکر کنم و از مسئولینی که عنایت و توجه به این مراسمات کردند، بسیار تشکر می کنم.

حجازی ادامه داد:از مجموعه سپاه پاسداران و بسیج که درحقیقت مدیریت برنامه ها را برعهده داشتند و مخصوصا از حوزه های علمیه بویژه حوزه علمیه برادران نیز قدردانی می کنم که به هرحال کار بزرگی انجام شد.

امام جمعه گچساران تصریح کرد:خیلی از عزیزان اظهار داشتند که این کار نمی شود ولی با عنایت امام زمان(عج)به خوبی انجام گرفت واگر تلاش کنیم این جلسات را به طور مداوم داشته باشیم و عامه مردم را اطلاع بدهیم که شرکت کنند ،دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند.

خطیب جمعه گچساران افزود:به هر حال لازم است چنین برنامه هایی درسطح شهرستان انجام شود و درواقع زیرساخت های فرهنگی بزرگی برای شهر ترسیم کنیم تا آینده دشمن به فکر انحراف نسل جوان ما هم نیافتد.

حجازی گفت:با عنایت و توجه و حمایت امام زمان (عج) ما پنج شب آخر ماه صفر را به همین سبک برنامه خواهیم داشت و تلاش داریم در ایام فاطمیه و اعیاد و دیگر ایام نیز چنین برنامه هایی در این شهرستان برگزار شود.

امام جمعه گچساران درادامه تصریح کرد:آقایان مسئول از خرج کردن نترسید و حاضرم قسم بخورم که خیلی افراد گفته اند که وقتی در این راه ها خرج کردیم خداوند چند برابرش را داده است توقع دارم عامه مردم بخوص بازار ما با شهامت به میدان بیایند و داعیه دار این مجالس شود.

وی افزود:عزیزان شرکت نفت تلاش کنند با حل مشکل بحث بازرسی و امثال آن پای کار باشند واز همینجا اعلام می کنم که عزیزان بازرسی در سطح استان و کشور اجازه بدهند در بحث ترویج فرهنگ دینی دست مسئولان باز باشد و اجازه ندهیم دشمن بیاید و نسل جوان را از ما بگیرد، که باید کار کرد.

امام جمعه گچساران تصریح کرد:درهمین جا ازاستاندار محترم کهگیلیویه و بویراحمد باید یک تشکر ویژه هم داشته باشم، اما ایشان رسما قول دادند و بنا شد که یک مرکز تخصصی قرآن و عترت در این شهرستان احداث شود ،یعنی کار بزرگ علمی که اساتید محترم حوزه و دانشگاه از سایر نقاط استان از این مرکزبهره برداری کنند.

**************************************************

خطیب جمعه سرفاریاب درخطبه های این هفته به ایه ۲۶۱سوره بقره اشاره وعنوان کرد:مثل انان که اموالشان رادرراه خداانفاق می کنند،ماننددانه ای است که هفت خوشه برویاندودرهردانه ای صددانه باشدوخدابرای هرکه بخواهدچندبرابرمی کندوخدابسیارعطاکننده وداناست.

پژمان به انفاق  یکی دیگرازبهترین ویژگی های مومنین ازدیدگاه قران اشاره وافزود: انفاق کردن مراحلی دارداعم ازاینکه هدف ازانفاق خداوندباشدنه مردم واینکه صورت عمل ان راتبین کندکه بایدمنت واذیت به دنبال نداشته باشد.

وی تاکیدکرد:وضع ان  مال بایدطیب وحلال باشدنه خبیث وحرام.فقیری باشدکه درراه خداوندفقیرشده باشدنه غیرخدا.

خطیب جمعه سرفاریاب اظهارداشت :انفاق کردن اجرعظیمی دردنیاواخرت داردکه همه ماان رادرزندگی خودبکاببریم .

سیدفرج الله پژمان به ۲۹مهرورودکاروان حسین به شام اشاره وتصریح کرد:به گفته شیخ عباس قمی اسرای کربلا پس ازورودبه دمشق  پیرمردی ازاهل شام نزدانهاامدوگفت :حمدخداکه شماراکشت ونابودکردامام سجاد(ع)درجواب فرمود:قران خوانده ای که دران خداوندمی فرمایدبگومن براجررسالتم چیزی ازشماجزءمودت ودوستی اهل بیتم وخویشانم نمی خواهم که ماهمان خویشان پیامبریم .

امام جمعه بااشاره به ابنکه خداوندرجس وپلیدی راازاهل بیت دورمی سازدعنوان کرد:پیرمردشامی باپشیمانی دستانش رابلندکردوگفت خدایامن ازدشمنان ال محمدوگشندگان بیزاری می جویم .

امام جمعه درخطبه دوم ضمن دعوت مردم به رعایت تقوای الهی وگرانی قبوض اظهارناراحتی کردوافزود:دربعضی مناطق مبالغ سرسام اوری برای قبوض برق زده شده که ناراحتی مردم رابه وجوداودره که جهت رفع این مشکل همت وتلاش مسولین رامی طلبد.

پژمان درپایان باتذکربه بعضی افرادی که مردم راتحریک  می کنندوازدادن قبض اب همکاری نمی کنندعنوان کرد:مردم عزیزسرفاریاب دراجرای همه کارهاهمکاری دارندانتظارداریم درپرداخت قبوض اب نهایت همکاری راداشته باشند ودرقبال همکاری قطعا ماکاروانتظاربیشتری ازمسولین داریم پس بدانیم که افرادسودجووکارشکن اهداف دیکری دارندکه مردم باهمکاری خودوپرداخت قبوض انهاراازکارخودمایوس کنند.

انتهای پیام/7044
 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.