گروه: اخبار استان خبر: 102862 / تاریخ انتشار : 1396/7/20 ساعت : 21:09

امنیت شهرستان لنده مدیون نیروی جوان غیربومی/ "سبزپوشانی که حافظ امنیت و آرامش مردم هستند"

تأمین امنیت، تحکیم نظم و اجرای قانون و عدالت، از مهم ترین ارکان ثبات و سلامت نظام اجتماعی و سیاسی است. در کشور ما، بخش عمده این وظیفه، بر عهده نیروی انتظامی است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به قلم وحید محمدی زاده مونه نیروى انتظامى باید در این راستا، به وضعیتى خاص برسد؛ یعنى در عین حفظ استقلال، فاصله بسیار کمى با مردم داشته باشد.

لازمه تحقق این امر مهم آن است که دولت در تصحیح نگرش مردم راجع به نیروى انتظامى تلاش کند تا زمینه همکارى مردم و پلیس فراهم آید.

در حال حاضر با اقدامات صورت‏ گرفته در ایجاد زمینه هایى مناسب در ابعاد فرهنگى و تبلیغى، میزان تعامل مردم و نیروى انتظامى، افزایش چشم‏گیرى داشته و مهم‏ترین اثر آن، کاهش ارتکاب جرایم و متلاشى‏ شدن باندهاى کوچک و بزرگ بزهکارى در سطح جامعه بوده است.


در همین راستا این سبزپوشان در شهرستان های محروم بواسطه شناختهایی که از مردم دارند و ارتباطی که با شهروندان دارند تلاش میکنند تا با کمال عزت و احترام نسبت به تحقق آرمان های نیروی انتظامی که همانا حفظ امنیت و آرامش است اقدام کنند.


هفته نیروی انتظامی بهترین زمان برای تجلیل از این خادمین راستین و بدون چشم داشتی است که روز و شب را برای تامین امنیت مردم از جان خود میگذرند.

 


در باب شخصیت و احترام به ارباب رجوع امروزه اگر از هر همشهری در این شهرستان سوال کنید بر متانت و مردم داری ماموران نیروی انتظامی صحه میزارند.


<<<حال امید است که مسولین استانی در هفته نیروی انتظامی با شناسایی چنین پرسنل خدوم و زحمت کشی از مقام آن ها تجلیل کنند..>>>

انتهای پیام/7044

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.