گروه: اخبار استان خبر: 102762 / تاریخ انتشار : 1396/7/17 ساعت : 15:22
امام جمعه موقت شهرستان لنده:

برخورد قاطع قوه قضائیه باعث احساس امنیت در جامعه می شود

امام جمعه موقت شهرستان لنده گفت: تنها در سایه برخورد قاطع قوه قضائیه است که مردم احساس امنیت می کنند و این اقتدار مرهون تلاش های شبانه روزی نیروی های مسلح است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، حجت الاسلام سید محمود الهی نیا در جمع نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان لنده با تبریک هفته نیروی انتظامی و با اشاره به فضاسازی رسانه های بیگانه در خصوص رئیس دستگاه قضا گفت: امروز به واسطه اقتدار قوه قضائیه است که بیشتر جرائم در سطح جامعه در حال کاهش است.

وی افزود : مردم مشکلات زیادی دارند که تحمل آنان واقعا سخت است ولی در حوزه امنیتی و قضایی الحمدالله کمترین مشکل را دانرد و احساس امنیت کامل دارند.

امام جمعه موقت شهرستان لنده تصریح کرد: تلاش و مجاهدت شبانه روزی نیروی های نظامی و انتظامی در شهرستان لنده واقعاً ستودنی است.

وی تاکیدکرد: امنیت نعمتی است که هرکس قدر و اندازه آن را ندانست به بدترین شکل ممکن غذاب خواهد شد و نمونه آن را امروزه در سایر کشورها می توان مشاهده کرد.

الهی نیا اظهارکرد: تنها در سایه برخورد قاطع قوه قضائیه است که مردم احساس امنیت می کنند و این اقتدار مرهون تلاش نیروی های مسلح است.

مسئول شورای هماهنگی تبلیعات اسلامی شهرستان لنده گفت: فضاسازی های رسانه ای توسط رسانه های معاند نشان از عمق کینه توزی و القای شایعه به بطن جامعه است که ماهیت آنان برای همه مشخص است.

انتهای پیام/200

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.