گروه: اخبار استان خبر: 102761 / تاریخ انتشار : 1396/7/17 ساعت : 15:21

نجات جان مادر باردار در منطقه سخت گذر شاه بهرام باشت + تصاویر

رییس اورژانس و فوریت های پزشکی استان از نجات مادر باردار که دچار گزیدگی زنبور قرار گرفته بود در منطقه صعب العبور شاه بهرام باشت خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، به نقل از ایل بانو، جلال پورانفرد در گفت و گو با خبرنگاران گفت: درساعت ۱۸و۳۹دقیقه گزارشی از گزیدگی یک مادر باردار توسط توسط زنبور به  مرکز پیام آمبولانس ۱۱۵ باشت اطلاع داده شد و پرسنل اورژانس نیز در سریع ترین زمان برای کمک رسانی اعزام شدند.

وی بیان کرد: بیمار که در منطقه صعب العبور کوه خامی و شاه بهرام بود  تکنسینها توانستند بعد از  ۴ساعت راهپیمایی در کوه به محل برسند و اقدامات درمانی اولیه را انجام دادند.

رییس اورژانس و فوریت های پزشکی استان ادامه داد: به دلیل صعب العبور بودن مسیر و چند ساعت کوه نوردی و وجود حیوانات وحشی پرسنل اورژانس 115 مجبور شدند با کنترل علایم بیمار شب تا صبح را در منطقه حضور داشته باشند.
 


پورانفرد عنوان کرد: باتوجه به اینکه مادر باردار به دلیل حساسیت به نیش زنبور دچار درد قفسه سینه شده بودصبح امروز ساعت ۷:۰۵ درخواست بالگردشد که در کمترین زمان اعزام و این مادر باردار به بیمارستان شهیدرجایی گچساران انتقال داده شد.

رییس اورژانس و فوریت های پزشکی استان همچنین از دومین ماموریت بالگرد اورژانس هوایی در گچساران خبر داد و گفت: ساعت 10 امروز گزارشی از وضعیت بدبیمارقلبی مرد 50 ساله ای در باشت اعلام  و بالگرد برای اعزام این بیمار به بیمارستان اعزام شد و بیمار  بر ای درمان به بیمارستان گچساران انتقال داده شد.

 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.