گروه: اخبار استان خبر: 102740 / تاریخ انتشار : 1396/7/17 ساعت : 12:50

اعمال جریمه ۱ میلیارد و۲۰۰ میلیون تومانی برای واحدهای صنفی کهگیلویه

رئیس اتاق اصناف کهگیلویه از اعمال جریمه ۱ میلیارد و۲۰۰ میلیون تومانی برای واحدهای صنفی کهگیلویه در شش ماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه،  جلسه تنظیم بازار شهرستان کهگیلویه به ریاست معاون فرماندار برگزارشد.

بررسی مصوبات جلسه گذشته پیرامون قیمت گوشت قرمز وسفید ،بحث فروش دام و بحث شیرینی فروشی ها و کیفیت سوخت پمپ بنزین ها و جایگاه های سی ان جی محور های جلسه بود که در ادامه رییس تعزیرات حکومتی،جهادکشاورزی،امور عشایری،اداره استاندارد,تعاون  و اتاق اصناف توضیحات خود را پیرامون اقدامات صورت گرفته ارائه دادند که با تاکید معاون فرماندار کهگیلویه مبنی بر ارائه گزارش به شکل اعداد و مشخص ،توضیحات کامل تری داده شد.

اسلام خسروی در این جلسه با انتقاد از عدم موثر بودن برخی جلسات گفت: محوریت جلسه باید مشخص و خروجی جلسات نیز باید معین باشد.

خسروی تاکید کرد: گزارش ها باید به شکل اعداد و عینی باشد و گزارشی که مبهم ونامشخص باشد فایده ای ندارد .

خسروی گفت

: جهت تنظیم بهتر قیمت های  بازار مدیران مربوطه قیمت ها را به روز داشته باشند تا اشکال بوجود نیاید‌.

عین الله اخوان رئیس اتاق اصناف نیز  در این جلسه گفت : در جهت تنظیم قیمت های بازار درشش ماهه اول سال ۱۹۵۰مورد بازرسی انجام شده که ۸۴مورد به تعزیرات حکومتی ارسال شده وتعداد تخلف کشف شده نیز ۸۴مورد می باشد و ۱۴مورد پلمپ واحد داشتیم و تعداد ۲۰۲۰مورد اخطار داشتیم.

اخوان در ادامه میزان جرائم اعمال شده را بیش از یک میلیارد ودویست میلیارد تومان اعلان کرد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.