گروه: اخبار استان خبر: 102712 / تاریخ انتشار : 1396/7/15 ساعت : 15:32

واکنش شهردار جدید یاسوج به اظهارات جاوید/ شهرداری یاسوج 77 میلیارد بدهی دارد

شهردار جدید یاسوج گفت:شهردار نگران این بودند که بعد از حضور ایشان آمارهایی درج شود اما طبق شنیده ها تا کنون 77 میلیارد بدهی در شهرداری وجود دارد که با دستور معاون عمرانی کارگروه قوی تشکیل شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،شهردار جدید یاسوج نیز گفت:  مردم در این جلسه تودیع و معارفه  با اشتیاق شرکت کردند و این حضور مسولیت مارا سخت تر می کند همین جا از  اعضای شورای شهر که من را لایق خدمت دانستند تشکر می کنم.

نستهین مقدم عنوان کرد: هر چند در گذشته کارهایی انجام شد اما شهر یاسوج با آنچه که باید باشد فاصله دارد یاسوج در شان و خواست مردم نیست شهرداری یک سازمان است و برای ساختن شهر نباید تمام نگاه ها به سمت شهرداری باشد آن هم شهری مثل یاسوج با تنوع مشکلاتی که دارد.
 
وی با بیان اینکه این شهر نگین جنوب کشور است بیان کرد: ترافیک خسته کننده ورودی و خروجی شهر از جمله پل های سوم و چهارم بشار، کمبود مراکز فرهنگی و ورودی های  نازیبا و نبود مبلمان شهری  معماری نامناسب مشکلاتی را برای شهر رقم زده که باید به دنبال رفع آنها باشیم هر چند در زمینه فضای سبز کارهایی انجام شده اما با نقطه مطلوب هنوز فاصله داریم.
 
نستهین مقدم عنوان کرد: یاسوج نیازمند نگاه ویژه است و مردم از نظر ما برابر هستند و برای خدمات رسانی و امکانات  و ارتقای تجهیزات در آینده به همه خدمات خدمت رسانی خوب و در شان مردم داشته باشیم.
شهردار یاسوج تصریح کرد: با تشکر از استاندار که در اوایل کار خود پروژه های نیمه تمام را مد نظر قرار داده استو اشاره ای که در بحث برقراری برابری اشاراتی کردند  ما  نیز برای تحقق شهری الگو گام بر می داریم.
وی به مشارکت مردم اشاره کرد و گفت: ما قرار است شهری برای مردم بسازیم و از مشارکت مردم استفاده می کنیم ایمان داریم فقط با مسایل زیر ساختی شهر آباد نمی شود مشارکت مردم نیاز است موقیت یاسوج که در استان های جنوبی قرار دارد فرصتی بی نظیر برای استفاده از ظرفیت های گردشگری این شهر است گاهی مسکلاتی هست که مانع این کار می شود.
 
شهردار یاسوج تصریح کرد: از مهمترین برنامه های من مسایل فرهنگی و اجتماعی است باید به سمتی رویم که شهروندانی آگاه و وظیفه من داشته باشیم از طرفی اقتصاد شهری یکی دیگر از برنامه های مد نظر من است که زمینه اشتغال جوانان را فراهم کنیم بنا داریم درامد های پایداری را برای  آینده شهربنا کنیم.
 
نستهین مقدم عنوان کرد: تقاضا داریم استاندار و نمایندگان ما را در حل مشکلات شهر یاسوج و شهری در شان مردم داشته باشیم.
 
وی گفت: شهردار نگران این بودند که بعد از حضور ایشان آمارهایی درج شود اما طبق شنیده ها تا کنون 77 میلیارد بدهی در شهرداری وجود دارد که با دستور معاون عمرانی کارگروه قوی تشکیل شود.
 
انتهای پیام/200
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
حقگو
1396/7/15 - 21:20
فکرکنم بدهی بیشتر ازاین هاست قطعا به 100میرسد به انداره بودجه 96
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.