گروه: اخبار استان خبر: 102705 / تاریخ انتشار : 1396/7/15 ساعت : 15:57

صحبت های جنجالی شهردار سابق یاسوج/در آخرین روز دوران شهرداری ام سه بار سجده شکر به جا آوردم!

شهردار پیشین یاسوج گفت: خدا را گواه می گیرم وقتی متوجه شدم فردی جدید سمت شهرداری را به عهده می گیرد سه سجده شکر به جا آوردم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،جاوید شهردار پیشین یاسوج در جلسه تودیع و معارفه  با اشاره به کلیپ پخش شده در مراسم گفت: این کلیپ برنامه های ما را به هم ریخت و امروز پاسخی مختصر به حرف های گفته شده می دهم ابتدا خدا را گواه می گیرم وقتی متوجه شدم فردی جدید سمت شهرداری را به عهده می گیرد سه سجده شکر به جا آوردم.

 
وی با اشاره به سوابق و تجربه کاری خود گفت روزی اعتفادم این بود اگر شخصی بتواند در این شهر کاری انجام دهد من هستم بیش از 80 درصد پرسنل شهرداری را می شناختم اما روزی که در مجموعه شهرداری ورود پیدا کردم متوجه شدن همه اینها ده درصد کار است و 90 درصد روحی است که در مجموعه شهرداری دمیده شده است.
 
جاوید عنوان کرد: کار و شرایط سخت بود اما همه می دانند در  این چهار سال کمترین اعتبارات عمرانی را داشتیم نا به سامانی هایی که در شهرداری بوده اینجا خدا را گواه می گیرم اگر بحث آبروی خانواده و حیثیت کاری نبود همان هفته اول استعفا می دادم با این حال با توکل بر خدا و حمایت مجموعه شهرداری کارهایی را انجام دادیم.
 
شهردار پیشین یاسوج ادامه داد: برخی می گفتند اقای جاوید  وقتی از مجموعه بروید اگر کار انجام دهید و اگر ندهید اخر می گویند دزدید و برد و خورد و کاری انجام نداد اما در اخر دیدم خود این افراد همچین حرف هایی می زدند نه مردم  در هر کجا که مردم مرا می دیدند تشکر می کردند هر کس برای این مردم کار نکرد پشیمانی دارد همین جا اشاره می کنم یک ریالی از این پروژه ها شهرداری بدهکاری ندارد.
 
جاوید عنوان کرد: در حوزه شهرسازی دو چالش وجود داشت یکی تبعیضی که در بین مردم بود از جمله عوارضاتی که از شخص ایکس یک مبلغ گرفته می شد با همان شرایط ا از دیگری کمتر یا بیشتر گرفته می شد از همان روز اول عوارضات را قانونمند کردیم.
 
وی ادامه داد: چالش دوم بحث بروکراسی  بود که در شهرداری وجود داشت ۵۹ هزار نفر ساعت کار کردیم و تمامی خدمات را به دفاتر پیشخوان محول کنیم که مردم نیازی به حضور در شهرداری نداشته باشند ان شاالله پیگیری و  حل شود.
 
 وی به حوزه عمرانی اشاره کرد و گفت: بیش از پنجاه طرح و پروزه خرد و کلان داشتیم که به دو مورد اشاره می کنم یکی خیابان جمهوری بود که ان را تعریض کردیم و مهمترین گره ترافیکی شهر را حل کرد تعریض آن پیش بینی شده بود اما هیچکس جرات نکرده بود وارد این کار شود که در دوران من انجام شد و پیاده روهای شهر که بیش از سی سال بود نوسازی نشده بودند در این مدت نوسازی شدند.
 
شهردار پیشین شهر یاسوج تصریح کرد: وقتی یک دستگاه کپی و یا یک کیوسک را می خواهند رد و بدل کنند بین دو دستگاه صورت جلسه می شود دو شهردار می خواهند تغییر پیدا کنند این را نیز صورت جلسه کنید چرا من بگویم اکنون بدهکاری ندارم و شهردار جدید بگوید چندین میلیون بدهکاری وجود دارد خواهش داریم صورت جلسه تنظیم شود که بدانیم چقد بدهکار هستیم و چقدر مطالبات داریم.
 
وی تصریح کرد: در وضعیت نیروهای شهرداری حرف و حدیث هایی است همین جا اعلام می کنم تنها شهرداری هستم که یک نفر قرارداد منعقد نکردم بیش از 80 نفر نیروی قرادادی از قبل آمده بودند و قراداد منعقد کرده بودند بیش از 50 نفر از نیروهای شهرداری بازنشسته شدند از یکهزار و پنجاه نفر از نیروهای شهرداری 30 نفر به عنوان نیروهای پارکبان و ..اضافه شدند این نیز باید صورت جلسه شود.
 
جاوید بیان کرد:گاهی رسانه ها مطالبی را مطرح می کردند که این برای من افتخار است که در این مدت مسئولیتم حتی یک مکاتبه کوچک قضایی بر علیه هیچ رسانه ای نکردم و هر چه گفتند سکوت کردم اگر رسانه نباشد ازادی نیست عدالت و حقوق نیست این چیزها گاهی نیاز هستند اما برخی از مطالب نیز انحرافی بودند در پاسخ به همه آنها می گویم اگر پروژه ای و حیف و میلی مربوط به من و خانواده من پیدا کردید تمامی ان را به نام شما ثبت می کنم.
 
شهردار پیشین یاسوج افزود: برای پنج نفر پیام فرستادم اگر کسی به نیابت از من پیش شما حضور پیدا کرد که من می خواهم به عنوان شهردار انتخاب شوم هم توهین به خودم و هم به شماست و همیشه گفتم طالب این موضوع نیستم و نبودم.
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
فرزند بویر احمد
1396/7/20 - 08:08
اقای جاوید تنها کسی از شهرداران که این سالها خوب کار کرد شما بودید .یاسوج شده عین .... .این جماعت پشت سر .... هم حرف میزنند .پیشس خدا رو سفید باشید
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.