گروه: اخبار استان خبر: 102685 / تاریخ انتشار : 1396/7/15 ساعت : 00:42
به مناسبت هفته ناجا صورت گرفت/

فرماندهی نیروی انتظامی دیشموک تجلیل شد+تصاویر

در آئینی و با حضور امام جمعه، بخشدار و مردم از زحمات فرماندهی انتظامی دیشموک به مناسبت روز و هفته ناجا قدردانی و با اهداءلوح سپاس از زحمات کارکنان نیروی انتظامی دیشموک؛ تجلیل شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه،   در آئینی و با حضور امام جمعه، بخشدار و مردم از زحمات فرماندهی انتظامی دیشموک به مناسبت روز و هفته ناجا قدردانی و با اهداءلوح سپاس از زحمات پرنسل نیروی انتظامی دیشموک؛ تجلیل شد.

حجت الاسلام شیخ علی اکبر راوند امنیت را مرهون زحمات شبانه روزی نیروی انتظامی عنوان و خاطرنشان کرد: تلاش پرسنل خدوم نیروی انتظامی دیشموک قابل تقدیر است.

ستوان دوم بیژن تندپور فرماندهی نیروی انتظامی دیشموک ضمن تبریک این روز به مردم و همکاران خود؛ گفت: تلاش ما بصورت شبانه روزی بر این است که امنیت مطلق بر منطقه حاکم باشد.

همچنین علیرضا افروغ رئیس مرکز بهداشت و درمان دیشموک با بیان اینکه مدتی پیش فرماندهی نیروی انتظامی و مجموعه همکارانشان در منطقه صعب العبور در حال انجام ماموریت بودند؛ گفت: کودک ۴ ساله ای در آن هنگام دچار تشنج شده که به کمک فرماندهی انتظامی با خودرو کلانتری دیشموک به مارگون بویراحمد انقال و جانش را نجات دادند.

در پایان با اهداء لوح سپاس با حضور امام جمعه و بخشدار و در حضور مردم، از خدمات و تلاش نیروی انتظامی دیشموک قدردانی و از فرماندهی کلانتری دیشموک تجلیل شد.

 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.