گروه: اخبار استان خبر: 102147 / تاریخ انتشار : 1396/6/27 ساعت : 08:29
گزارش/

تنها درخواست مادر شهید دیشموکی از مسئولان کهگیلویه و بویراحمد + تصاویر

مادر شهید جبار دارایی با بیان اینکه، تنها خواسته ی من از مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران؛ ساماندهی گلزار فرزند شهیدم است تصریح کرد: انتظار دارم اداره راه نسبت به تسهیل راه ارتباطی منتهی به گلزار فرزند شهیدم، اقدام کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه،گلزار شهید جبار دارایی در منطقه پس چات روستای مورخانی از توابع بخش دیشموک همچنان ساماندهی نشده است.

راه ارتباطی منتهی به گلزار شهید جبار دارایی نامطلوب بوده و گلزار این شهید زیبنده شهید و شهدا نیست.

 

بنیاد شهید گلزار فرزند شهیدم را ساماندهی کند

نوریجان وکیلی پرور مادر شهید جبار دارایی در گفتگو با خبرنگار   با بیان اینکه، تنها خواسته ی من از مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران؛ ساماندهی گلزار فرزند شهیدم است تصریح کرد: انتظار دارم اداره راه نسبت به تسهیل راه ارتباطی منتهی به گلزار فرزند شهیدم، اقدام کنند.

مادر شهید دارایی اذعان کرد: همه امیدم به مسئولان است که گلزار فرزند شهیدم را سرو سامان دهند و مسیر ارتباطی مناسبی را برای گلزار ، ترتیب دهند.

انتظار یکی از اهالی روستای پس چات مورخانی از مسئولان

منصورصادقی مهر از اهالی روستای پس چات مورخانی در این رابطه اظهار کرد: وضعیت محوطه و گلزار شهید دارایی به همین شکل است که در تصاویر زیر مندرج در این گزارش مشاهده می کنید.

وی بیان کرد: ۵ الی ۶ خانوار خانوارهای مستقر در این منطقه و در جوار گلزار شهید دارایی؛ در طول سال به ویژه فصل زمستان با مشکلات فراوانی از جمله وضعیت نامطلوب راه ارارتباطی روبرو هستند.

صادقی مهر تصریح کرد: دغدغه اساسی ما ساماندهی گلزار شهید دارایی و مرتفع کردن مسیر منتهی به این گلزار شهید است.

وی بیان کرد: از مسئولان متولی انتظار می رود در جهت تسهیل راه ارتباطی این گلزار و سامندهی گلزار شهید داریی، اهتمام جدی ورزند.

شهید دارایی در سال ۱۳۴۵در روستای «ده قاضی»در خانواده ای مذهبی وکم درآمد چشم به جهان گشود از همان دوران نوجوانی به کارگری و کشاورزی پرداخت اگر چه سواد نداشت اما تمام موضوعات انقلاب را خوب درک می کرد وآنها را قبول داشت وموج صداقت وبرادری در وجود او نمایان بود .

در ابتدای جوانی راهی خدمت سربازی شد وپس از گذشت ۲ماه  از خدمت سربازی اش  در جبهه «سومار»درتاریخ ۲ خرداد ۶۷ به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

گزارش و عکس از وحید آهنگ

 
انتهای پیام/200

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.