گروه: اخبار استان خبر: 102070 / تاریخ انتشار : 1396/6/23 ساعت : 20:19
به منظور شناسائی توانمندی های معلولان صورت گرفت:

دیدار جالب نماینده بنیاد مستضعفان کشور از معلول هنرمند لنده ای + تصاویر

نماینده بنیاد مستضعفان کشور با حضور در منزل یکی از معلولان لنده ای از نزدیک با توانمندی های معلولان این شهرستان آشنا شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، عصر امروز، نماینده بنیاد مستضعفان کشور به همراه فرماندار، بخشدار موگرمون و رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده به منظور شناسائی توانمندی های معلولان در حوزه صنایع دستی با حضور در منزل سیده صولت خرمی ازهنرمندان و مددجویان تحت حمایت سازمان بهزیستی دیدار و از نزدیک با توانمندی های این بانوی معلول آشنا شدند.

در این دیدار دکتر رحمانیان نماینده بنیاد مستضعفان کشور ضمن قدردانی از این بانوی توانمند لنده به استعداد های درخشان در این شهرستان و قابلیت های بی نظیر لنده برای توسعه فراگیر اشاره کرد وگفت: شهرستان لنده بعد از قلعه گنج کرمان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی در کشور مطرح شده است.

وی افزود: این شهرستان توانمندهای بالقوه و بالفعلی در حوزه معادن، صنایع دستی، کشاورزی، دامداری و دامپروری و سایر حوزه ها دارد که با حضور و استقرار هلدینگ های بنیاد مستضعفان این ظرفیت ها به حالت اجرایی و عملیاتی تغییر خواهد یافت و شاهد سرمایه گذاری و اشتغالزایی جوانان این خطه خواهیم بود.

نماینده بنیاد مستضعفان کشور تصریح کرد: بخشی از سرمایه گذاری این بنیاد در حوزه توانمند سازی مددجویان و معلولان در حوزه های مختلف خواهد بود.

در پایان این دیدار سید صولت خرمی از هنرمندان معلول شهرستان لنده ضمن قدردانی از حضور نماینده بنیاد مستضفعان و فرماندار این شهرستان گفت: شاکله کار در حوزه صنایع دستی و توانمندی معلولان بحث سرمایه کافی جهت ایجاد، تجهیز و تولید محصولات متنوع صنایع دستی است که امیدواریم در این حوزه شاهد تحولات اساسی باشیم.

گفتنی است این بانوی معلول لنده ای بیش از 33سال است که علی رغم معلولیت در حوزه صنایع دستی و تولیدات بومی فعال می باشد.

تصاویرتکمیلی:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/200

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.