گروه: اخبار استان خبر: 101849 / تاریخ انتشار : 1396/6/16 ساعت : 13:18
واکنش مدیر عامل آتش نشانی یاسوج به آتش سوزی در خیابانهای هجرت

خطر آتش سوزی در کمین آرایشگاههای هجرت نشین مرکز استان/خیابان عمده فروشان از ایمنی کافی برخوردار نیست

مدیر عامل آتش نشانی مرکز استان به خطرات احتمالی برای شهروندان هجرت نشین مرکز استان اشاره کرد و ،بیان داشت: با توجه به تعدد آرایشگاههای زنانه و حتی مردانه در این خیابانها و استفاده این آرایشگاهها از مواد شیمیایی اشتغال زا وضعیت این مناطق بسیار خطرناک است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل ازبویرخبر،آتش پادسوم رستمی در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری به وقوع آتش سوزی در خیابان هجرت دو یاسوج اشاره کرد و گفت:علت وقوع این آتش سوزی هنوز کارشناسی نشده و بعد از کارشناسی های اولیه در سریعترین زمان ممکن به رسانه ها اعلام خواهد شد.

وی با تقدیر ازعکس العمل به موقع نیروی آتش نشان برای حضور در محل حادثه ،افزود:حضور به موقع نیروی آتش نشان در این صحنه و مهار به آتش سوزی در این مکان قابل تقدیر است.

خطر در کمین آرایشگاههای هجرت نشین مرکز استان

مدیر عامل آتش نشانی مرکز استان به خطرات احتمالی برای شهروندان هجرت نشین مرکز استان اشاره کرد و ،بیان داشت: با توجه به تعدد آرایشگاه های زنانه و حتی مردانه در این خیابانها و استفاده این آرایشگاه ها از مواد شیمیایی اشتغال زا وضعیت این مناطق بسیار خطرناک است.

وی عرض کم خیابان و ترافیک زیاد در این خیابان را یکی دیگر از موارد خطر آفرین در این منطقه دانست و افزود:اگر به عنوان مثال در آینده آتش سوزی های دیگری در این مناطق رخ دهد به دلیل مشکلات ذکر شده خدمات دهی به این مناطق بسیار سخت خواهد بود.

عواقب خطر آفرین در مرکز استان

رستمی خیابان عدل (بنگاه های معاملاتی ماشین) و همچنین و خیابان عمده فروشان را دو منطقه حادثه خیز در مرکز استان بعد خیابانهای هجرت دانست و گفت:خیابان عدل یاسوج به دلیل حجم انبوه خودروهای پارک شده بویژه در عصرها آماج مشکلات زیادی است که این موضوع به هیچ قابل قبول نیست و در مواقع خطرات احتمالی خدمات آتش نشانی به صورت کند در این مناطق صورت خواهد پذیرفت.

خیابان عمده فروشان از ایمنی کافی برخوردار نیست

وی ساماندهی خیابان عمده فروشان را یکی از مطالبات اصلی مردم مرکز استان دانست و گفت:ساماندهی خیابان عمده فروشان مرکز استان به دلیل برخی مشکل ذکرشده در گذشته از جمله ترافیک، ناهنجاری ها در مغازه و وقوع آتش سوزی های احتمالی بسیار ضروری ست.

مدیر عامل آتش نشانی یاسوج با بیان اینکه بیشتر مغازه های خیابان عمده فروشی مرکز استان ایمنی لازم را ندارند بیان کرد:در صورت هرگونه آتش سوزی در این منطقه خاص، واقعه ای بسیار خطرناک در مرکز  استان رخ خواهد داد.

لازم به ذکر است در آتش سوزی صبح امروز در خیابان هجرت مرکز استان یک آرایشگاه مردانه دچار حریق گسترده شد که حضور به موقع آتش نشان و اطفای حریق زود هنگام آن باعث شد که این آتش سوزی تلفات جانی نداشته باشد.

انتهای پیام/ر/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
هیچکس
1396/6/16 - 15:22
سلام متاسفانه عدم مدیریت صحیح وعلمی ونبود تخصص دراتش نشانی شهریاسوج باعث اسیبهای جانی مالی واجتماعی زیادی دراین شهر شده نمونش گرفتارشدن چند روز پیش یه نفر دراسانسور درخیابان دادگستری گیرافتاد وفوت کردکه خدامیدونه دلیلش کم کاری نیروهای ۱۱۵ونبودتجهیزات اتش نشانی بود
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.