گروه: اخبار استان خبر: 101472 / تاریخ انتشار : 1396/6/7 ساعت : 13:13

فرهنگ ما به کجا می رود!!؟/جراح پلاستیک خوب یا بد!

شما را نمی دانم. اما برای من دردناک است وقتی میبینم زنان ایرانی در #باشگاه نه برای #سلامتی، بلکه برای "برجسته کردن فلان اندامشان" #ورزش میکنند! و نه برای اصلاح یک عیب کوچک، که برای کن فیکون کردن کل ظاهرشان به #آرایشگاه مراجعه می کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،به قلم سیروس انصاری،  دردم می آید که دخترخانمی مجال نمیدهد که ببیند بینی اش در 20 سالگی! چه شکلی خواهد شد؟! دردم می آید که برخی #پزشکان ایرانی برای پول💰 به راحتی دختران 17 ساله را جراحی #زیبایی میکنند و منتظر تکمیل رشد و جا افتادن چهره به عنوان یک جوان نمیشوند.

نمی دانم چه کسی به دختران #ایرانی گفت که باید لب هایشان 👄را برجسته کنند تا زیبا شوند؟ 📌چه کسی گفته که دختری که هنوز موهای ابرو در چهره اش وجود دارند، باید همه را از ته بتراشد تا ابرویی غیر واقعی و نازیبا برای خود بسازد؟😳😟

نمیدانم شما چند کشور را دیده اید؟!
اگر در جهان گشتی میزدند، و یا لااقل کمی مطالعه می داشتند، میدیدند که در همان کشورهای جهان اول‼️ تنها زنان معدودی که مشکل روان و اعتماد به نفس، یا بیماری #اعتیاد به #جراحی_زیبایی دارند برای خود چنین شمایلی میسازند.😔

هیچ انسان #عادی، تکرار میکنم هیچ انسان عادی فرانسوی یا آلمانی و.‌... در کشورهای #اروپایی این چنین به #آرایش های غلیظ و جراحی های زیبایی متوسل نمیشود که در ایران میشود. 😱 (به توریستهایشان نگاه کنید. خیلی هاشان حتی رژ ندارند) در اروپا تنها برخی از دختران نوجوان که دوران طبیعی دمدمی مزاجی را میگذرانند، و نیز #زنان محترم سالخورده کمی آرایش میکنند.💅 مابقی نه... حتی خیلی ها در روز ازدواجشان تنها لباس سفید میپوشند و باز هم آرایش چندانی نمیکنند.

نمیگویم #آرایش نکنید. آرایش و #زیبایی خیلی هم دلپذیرست. بخصوص برای همسرتان💄اما یادتان باشد، که "جهان سوم" را من و شما میسازیم. با کارهای "جهان سومی" خودمان. دستکاری تمام بدن برای خوشامد مردان، یک حرکت جهان سومی و مردسالارانه است.

مردها هم آدم های معمولی هستند، قصد اهانت به آنها را ندارم ولی درست نیست که خود را زیر تیغ و سوزن ببرید تا آن ها خوششان بیاید.

وقتی برای خوشامد آنها، خود را شبیه به ستارگانِ ... میکنید، در واقع تبدیل به #کالای #جنسی شده اید.

💢راستش به عنوان یک انسان شرم میکنم وقتی زنانی را می بینم که پیجشان پر از عکسهای افتخارآمیز! بیرون گذاشتن گوش چپ و راست!👂 و پوشش هر چه #تنگتر و #تنگتر و پلنگ شدن !😳 است👗 و مردانی که ته عقده و انتقاد و حتی نفرتشان به فرهنگ و فضای کشورم "آزاد نبودن برهنگی" برای هیزی بیشتر ناموس دیگران است.. غافل از آنکه حتی در خود آمریکا، نمایش برخی نقاط بدن، نشانه و علامتی است مخصوص زنان خاص! آن وقت در ایران! من واقعا از این همه ولع و گرسنگی برای #برهنگی، رنج میکشم.. 😔

بانوی عزیز! آقای گرامی! تمام اصالت من و شمای ایرانی، به #نجابت و هویت پاکیزه ماست. مگر نه اینکه نام " #ایران " 🇮🇷به معنی " #سرزمین_نجیب_زادگان " است..😊 پس بیایید خودمان باشیم.

 گرچه خیلی دیر شده. ولع غربی شدن بیش از صد سال است با تمام توان بدست سیاستمداران و هرزگان هنرمندنما در ایران و دیگر کشورهای اسلامی حتی در افغانستان، دنبال میشود و فرهنگ جامعه ما روزبروز رو به انحطاط رفته. حتی دایره لغات نوجوانان ما روبه تغییر و انحطاط است!😞 اما هیچگاه برای شروع دیر نیست. بیایید این نسخه سیاه #بی_فرهنگی که به اسم مدرن شدن، باکلاس بودن و غربی شدن به ما قالب کرده اند را پاره کنیم. بیایید پاکیزگی را به هم یادآوری کنیم.👌دوباره زنده کنیم عصر شیرزنان باحیا و مردان نجیب این سرزمین را.  🙏

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.