گروه: اخبار استان خبر: 101399 / تاریخ انتشار : 1396/6/5 ساعت : 23:58
همزمان با هفته دولت صورت گرفت؛

کلنگ زنی طرح گازرسانی به روستاهای بخش ممبی و سرآسیاب بهمئی/ آغاز فاز دوم گاز رسانی به بخش کت + تصاویر

همزمان با هفته دولت طرح گاز رسانی به بخش سرآسیاب و ممبی از شهرستان لنده کلنگ زنی شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، به نقل از پایگاه خبری آوای ماغر،همزمان با هفته دولت طرح گاز رسانی به روستاهای بخش ممبی و سرآسیاب بهمئی از شهرستان لنده کلنگ زنی شد.

مدیر عامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد در مراسم کلنگ زنی این طرح گفت:در این طرح قرار است روستاهای آب الوان، ایلی آباد،با جره،برم الوان،بوربادی،پات پات،پاراه اردشیر جدید،پس باغ شمشیر،تل رضاقلی ممبی ،تنگ گور،تنگوله انجیر،جان خانی،چاه روغنی،چشمه امیری ،چهاراه چری،چهارراه عالی طیب،دره بید، دره خر زهره،دره گپی، ده بنار یوسفی، دوراب سفلی جدید،دوراک،رکی،سرآسیاب یوسفی، سید صالح، شیلاودون،طلاگه سفلی،طلاگه علیا،علی عسکری، قلعه ممبی،گرد کوچک،گرمولا،مامازینب،مورون پس باغ،مونگیره،نرمون،کتج و کچلون از نعمت گاز طبیعی بهره مند شوند.

رحمان خادم تصریح کرد:70 کیلومتر از مسیر شبکه گذاری  پلی اتیلن و 43 کیلومتر خط تغذیه فلزی به صورتEpc با اعتباری نزدیک به 140میلیارد ریال می باشد.

وی افزود: در این طرح که پیش بینی می شود 350روز دیگر به بهره برداری برسد، 9523نفر در قالب 2279خانوار روستایی شهرستان بهمئی را تحت پوشش شبکه گاز خانگی قرار می دهد.

در مراسمی دیگر با حضور مسئولانی و شهرستانی فاز دوم پروژه گاز رسانی به بخش کت بهمئی و روستاهای تابعه کلنگ زنی شد.

مدیر عامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم گفت: با افتتاح این پروژه مجموعه روستاهای بخش کت از جمله  اسلام آباد،بابا احمد،تیر داری،خارستان،دوپرنظری،زورآزما،سرطوف،گدارتختی،نارستان،نی کن و کت از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند.

خادم طول خط لوله را 40614متر  و شبکه آن را به صورت Pc با اعتبار 293میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: این طرح گاز رسانی جمعیت 2190نفر در قالب 535خانوار روستایی بخش کت را تحت پوشش گاز طبیعی قرار می دهد که طبق برنامه زمان بندی در 230روز آینده به بهره برداری می رسد.

تصاویر ضمیمه:

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.