گروه: اخبار استان خبر: 101396 / تاریخ انتشار : 1396/6/5 ساعت : 22:20
آنچه در دیدار مسئولان با امام جمعه لنده گذشت:

توصیه های امام جمعه شهرستان لنده به مسئولان و رفتار آنان با مردم/مراقب وعده ها باشید

امام جمعه شهرستان لنده در دیدار مسئولان شهرستان لنده که به مناسبت هفته دولت صورت گرفته توصیه های جالبی در باب رفتار مسئولان با مردم داشتند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در دیدار فرماندار و بخشدارن مرکزی وموگرمون و جمعی از مدیران ادارات شهرستان لنده که به مناسبت هفته دولت صورت گرفت، با تبریک این هفته و گرامیداشت یادو خاطره شهیدان رجایی و باهنرگفت:هفته دولت فرصتی برای به تصویرکشانیدن خدمات ارزشمند نظام است.

وی افزود: شهیدان رجایی و باهنر بهترین الگو برای خدمت هرچه بهتری به مردمی هستند که در تمام عرصه های مختلف همواره پشتیبان نظام و انقلاب هستند.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: خدمات صورت گرفته در حوزه بهداشت و درمان، آموزش وپرورش، نهادهای حمایتی همچون کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی بر هیچ کس پوشیده نیست ولی این خدمات به معنای حل شدن همه مشکلات هم نیست.

وی تاکیدکرد: میزان مراجعات مردمی با انواع و اقسام مشکلات و گرفتاری ها به گونه ای است که باید صبر زینبی در برابر این همه مشکلات داشت.

محمودی اصل اظهارکرد: ارتباط تنگاتنگ مدیران وروسای ادارت و نهادها با مردم می تواند بهترین راه حل برای کاهش فاصله میان مردم و مسئولان باشد.

وی یادآورشد: حفظ روحیه جهادی و مدیریت انقلابی از شاکله های اصلی یک مدیر است که می تواند به توجه به این دو اصل به مردم خدمت کند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده تصریح کرد: تحمل مخالفان و نقدهای اصحاب رسانه قطعاً در پیشبرد اهداف عالی دستگاه های مثمر ثمر خواهد بود.

محمودی اصل گفت: کار عملیات اجرای آسفالت محور سوق به لنده بعد از چندین سال یک اقدام خوب بود ولی این جاده با پیچ های خطر ناک در شان و منزلت مردم این شهرستان نیست.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: مسئولان باید پیگیر پروژه های باشند که در جهت رفع بیکاری و تسهیل کننده اشتغالزایی بیشتر جوانان بیکار این شهرستان باشد.

وی در ادامه یادآورشد: جلب اعتماد مردم خیلی دشوار است چرا که وعده های عملی نشده از سوی مسئولان باعث بی اعتمادی به آنان می شود پس لازم است مسئولان در دادن وعده ها خیلی مراقب باشند.

محمودی اصل گفت: باید ظرفیت ها و توانمندی ها و پتاسیل های غنی این شهرستان به مسئولان بالادستی معرفی شود تا تصمیمی عاجل جهت رفع محرومیت این شهرستان گرفته شود.

انتهای پیام/م/200

 

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.