گروه: اخبار استان خبر: 101022 / تاریخ انتشار : 1396/5/28 ساعت : 09:07
مسوول کانون بسیج هنرمندان کهگیلویه

دوره‌های آموزشی فیلم‌نامه نویسی در کهگیلویه برگزار می‌شود

مسوول کانون بسیج هنرمندان شهرستان کهگیلویه گفت: دوره‌های آموزشی فیلم‌نامه نویسی و عکاسی در این شهرستان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه،  مسئول کانون بسیج هنرمندان شهرستان کهگیلویه گفت:   دوره‌های آموزشی فیلم‌نامه نویسی و عکاسی در این شهرستان برگزار می شود.

مسئول کانون بسیج هنرمندان شهرستان کهگیلوی در جمع خبرنگارن از برگزاری یک دوره کلاس‌های آموزشی در این شهرستان خبر داد و گفت: ثبت‌نام این کلاس‌ها از هفته آینده آغاز می شود.

رحیم دادوند ضمن دعوت از همه علاقمندان به این رشته‌ها برای حضور در این دوره‌ها، خاطرنشان کرد: ثبت‌نام برای حضور در این دوره‌های آموزشی از شنبه، 28 مرداد ماه آغاز و تا پنج‌شنبه، دوم شهریور ماه ادامه دارد.

این مسئول با بیان اینکه؛ مکان مراجعه علاقمندان برای ثبت‌نام این کلاس‌ها دهدشت، دفتر بسیج هنرمندان مجمتع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کهگیلویه (کوی آزادگان) می باشد، گفت:  هزینه هر کلاس فقط 50 هزار تومان است.

مسئول کانون بسیج هنرمندان شهرستان کهگیلویه، کپی شناسنامه، کارت ملی، آخرین مدرک تحصیلی، و عکس را مدارک لازم برای ثبت‌نام در این کلاس‌ها عنوان کرد و بیان داشت: این کلاس‌ها پس از به حد نصاب رسیدن برای تشکیل کلاس برگزار می‌شوند.

وی با بیان اینکه هر دوره حدود یک ماه طول می‌کشد، تصریح کرد: مدرس این دوره‌های آموزشی، محمد سلیمی‌راد، از اساتید برجسته و شاخص فیلم‌ساز و عکاس برتر کهگیلویه و بویراحمد است.

انتهای پیام/200

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.