گروه: اخبار استان خبر: 100861 / تاریخ انتشار : 1396/5/22 ساعت : 18:08
بیاد سرداران بی سر حرم و به بهانه؛ بی قانونی اخلاق بنام؛

"قانون" و "توپ و تور"

تقدیس نشمردن روح شهادت در دفاع از حرمین معصومین،بی تفاوتی به استراتژی فرهنگ جنگ و شهادت در کلام مستتر و قابل دانستن قصور فرهنگ عاشورایی در آیینه وصل تمام نمای و تکرار قتلگاه و خولی از کربلا تا سوریه!

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  - نانوشته های کج خلقی و بی مقدار در جایگاه وامداری بخاطر تطامع دلفریب شخصی میتواند در هر زمان و مکانی بنا به اقتضای سیاسی رخ دهد!
از صدر اسلام تا ذیل همیشه ایام؛شاهد بی مهری شیادان و جلادان شلاق زن بر پیکره آیه های اسلامی و متشرح شده در کالبد روزگار بوده و هستیم!
شماتت سلحشوران بی شیله پیله جگردار و کمال انسانیت تا مقصر خواندن سرداران احد و خندق در جایگاه وظیفه و تکلیف به عمل!
تقدیس نشمردن روح شهادت در دفاع از حرمین معصومین،بی تفاوتی به  استراتژی فرهنگ جنگ و شهادت در کلام مستتر و قابل دانستن قصور فرهنگ عاشورایی در آیینه
وصل تمام نمای و تکرار قتلگاه و خولی از کربلا تا سوریه!
و بدون تردید ارتباط مجسم عینی صراط "سالارحسینی" و "شهیدحججی" تصویرگر روایت دلنوشته های شیرمردانی ست که برای احیای اسلام با پای جان قدم بر تصویر گودال قتلگاه و سلفی عزت میگذارند!
و اما خطاب یک ملت و امت شهید پرور ایران به شما روزنامه نگاران،کاربران شخصی و سایت های کژاندیش محتاط و بن بست شده در اخلاقیات این است که؛
قلمتان بشکند،دستهایتان بلغزد بر تمامیت هست هایی که بخاطرشان هست شدید و در این حریم امن ارمغان جان برکفان؛ بر مسند نشستید،پا به توپ شدید به نان و نوایی رسیدید و اما این روزها بعلت عدم دیدگان بصیرت بین تمام این امور ارزشی را چقدر وقیحانه به حاشیه های میز خدمت میرانید و سپس با چه ناز و کرشمه سگ پشمالوی مراد را بر خودروی گرانقیمت و بروزتان نوازش مینمایید!
رای مشورتی خویش را از اذهان افراطیون برای برهم زدن تعادل گمانه زنی ها بدست می آورید و در این بین دین تان را به دنیای دلفریب دینار میفروشید!
این روزها شیون و ناله عیال و خانمان مدافعان حرم تراژدی غم انگیز کرببلا را در خیام تدوام می بخشند و شما روسفیدان در پشت این کارزار نفسگیر،برای دوستان خود حکم فیل و اسب را با پرش چندگانه بر صفحه شطرنج ارزشها باافتخار ایفاد مینمایید!
و اما آگاه باشید قصه "هیهات مناالذله" تا ظهور حضرت حق بر حنجره چکمه پوشان منادی بصیرت تا روز موعود ساری و جاری میباشد و حال شما با زدن بر طبل گمانه زنی و تهی شده از بی اعتقادی برای دلخوش کنی نالوطیان و ناکسان به بازار حراج اخلاقیات چمبره زنید و اخبار کسالت آور و متضاد با روح جوانمردی را برای دگراندیشان به استخبار نشینید!
بدینوسیله "صبح زاگرس" ضمن گرامیداشت شهیدان ایران زمین از جنگ تحمیلی تا مدافع حرم همواره بر پایبندی فرهنگ شهادت و ایثار پای میفشارد!

انتهای پیام/س.آ/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.