گروه: اخبار استان خبر: 100840 / تاریخ انتشار : 1396/5/22 ساعت : 14:15
یادداشت /

شهید حججی ، سردار بی سر

عده ای نمک نشناس ،از یک طرف اقدام بی شرمانه دو بازیکن فوتبال را حمایت میکنند و از طرفی دفاع غریبانه و مظلومانه مدافعین حرم را کاری جنگ جویانه و عبث میدانند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، سید صادق بامزد - در روزهای گذشته رخداد های فراوانی داشتیم اما دو رویداد که قطعا بی ارتباط با هم نیستند بقیه رخداد ها را به حاشیه بردند.^غیرت^ کلمه ای که وجه تمایز این دو رخداد مهم می باشد .یکی تلخی همراه با عزت و سربلندی و دیگری تلخی همراه با بی عزتی و بی شرفی.

در سوریه ^سری^از تن جدا شد و سرداری، بی سر و در جایی دیگر دو مرد مسلمان شیعه ی ایرانی در مسابقه ای حضور پیدا کردند که یک طرف آن تیمی از رژیم حرام زاده صهیونیستی حضور داشت.

سردار بی سر فرزند دو ساله خود را به عشق بی بی زینب رها میکند و در مقابل داعشیان شیطان صفت ^سر^ میدهد .تا ما در داخل با ارامش و امنیت به زندگی خود ادامه دهیم. و در جایی دیگر دو فوتبالیست نسبت به تمام آرمانهای نظام و انقلاب و خون هزاران شهید راه وطن  پشت میکنند و با تیمی از اسراییل غاصب بازی میکنند.

یکی برای دفاع از ناموس با لبخند ^سر^ میدهد و دیگری برای نان، شرف.

^تفاوت به راحتی آشکار میشود^

اما آن چیزی که بیشتر این دو حادثه تلخ را تلخ تر می کند ، واکنش های برخی نمک نشناسان داخلی است که با حرفهای خود خون به جگر ملت کردند و غم و اندوه سردار بی سر را دو چندان نمودند.

عده ای نمک نشناس ،از یک طرف اقدام بی شرمانه دو بازیکن فوتبال را حمایت میکنند و از طرفی دفاع غریبانه و مظلومانه مدافعین حرم را کاری جنگ جویانه و عبث میدانند.

آیا بر روی کسی که یک ماه در آمریکا می ماند تا فرزندش را آنجا به دنیا بیاورد و تابعیت یک کشور به ظاهر ابر قدرت را داشته باشد میشود اسم وطن پرست را گذاشت؟

چگونه میشود باور کرد  کسی تمام دارایی اش را خارج از کشور سرمایه گذاری کرده باشد و در دفاع از فقرا نیز سخن بگوید؟

اگر آنقدر شرف و عزت ندارید که خود مدافع حرم باشید پس دهان خود را گل بگیرید و به جای ملت سخن نگویید و بهتر است به فکر سرمایه های خود و فستیوال های خارجی باشید.

اینکه آن دو بازیکن چگونه و با چه دلایلی چنین کار بی شرمانه کردند ، بماند.اینکه عده ای بزدل با وقاحت تمام از مدافعان حرم انتقاد میکنند بماند،چون کسی که با این همه دلایل منطقی در خصوص حضور مدافعین حرم در سوریه باز هم نمیفهمد ، قطعا باید به عقل خود شک کنند.

اینکه چگونه هنوز عده ای دشمنان قسم خورده این ملت و قاتل شهدای هسته ای را نشناخته اند ، بماند .

ولی من به دو بازیکن فوتبال حق میدهم که تابع تیم خود باشند و متعهد به قراردادی که با تیم دارند اما به نظام مقدس اسلامی هم حق میدهم با کسانی که نسبت به آرمانهای امام و رهبری کوتاهی کرده برخورد کند.

محسن جان سرت را خیلی بالا گرفتی ^مرد^ به زیر پایت نگاه کن ما در این پایین چشم به بالا منتظر نیم نگاهی از طرف تو هستیم ای سردار.

انتهای پیام /

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.