گروه: اخبار استان خبر: 100750 / تاریخ انتشار : 1396/5/18 ساعت : 19:55
با حضور جانشین فرماندهی سپاه فتح صورت گرفت:

تجلیل از برترین‌های ناحیه‌ای جشنواره مالک اشتر سپاه ناحیه کهگیلویه+تصاویر

فرمانده سپاه شهرستان کهگیلویه گفت: در این جشنواره ناحیه ای مالک اشتر سپاه کهگیلویه از ۵۱ نفر از رده های برتر سال ۹۵ اعم از پاسداران و بسیجیان در سطوح مختلف ناحیه متشکل از ستاد ناحیه، حوزه های مقاومت، کانون ها و پایگاههای مقاومت ، تجلیل شد. فرمانده سپاه شهرستان کهگیلویه گفت: در اولین جشنواره ناحیه ای مالک اشتر سپاه کهگیلویه از ۵۱ نفر از رده های برتر سال ۹۵ اعم از پاسداران و بسیجیان در سطوح مختلف ناحیه متشکل از ستاد ناحیه، حوزه های مقاومت، کانون ها و پایگاههای مقاومت ، تجلیل شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از  پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه، فرمانده سپاه شهرستان کهگیلویه گفت: در این جشنواره ناحیه ای مالک اشتر سپاه کهگیلویه از ۵۱ نفر از رده های برتر سال ۹۵ اعم از پاسداران و بسیجیان در سطوح مختلف ناحیه متشکل از ستاد ناحیه، حوزه های مقاومت، کانون ها و پایگاههای مقاومت ، تجلیل شد.

سرهنگ دوم پاسدار سعید برومندزاده فرمانده سپاه شهرستان کهگیلویه ضمن تقدیر از حضور حضار در این آئین، از حضور سرهنگ انصاری جانشین فرماندهی سپاه فتح، سرهنگ داورپناه مسئول اشراف فرماندهی سپاه فتح، روحانیون، فرماندهی سپاه شهرستان لنده تشکر کرد.
وی با بیان اینکه، این جشنوار به نام جشنواره مالک اشتر نامگذاری شده است، گفت: در راستای تدابیر مقام معظم رهبری(مدظله) که فرمودند؛ به سراغ عواملی که می تواند رشد را بیشتر و نقایص را کمتر کند؛ در جهت رشد و تعالی سازمانی و جهت ارتقاء آمادگی جشنواره مالک اشتر در سطوح مختلف بسیج هر ساله برگزار می شود.
برومندزاده اضافه کرد: در این راستا ۵۱ نفر از پاسداران و بسیجیان در سطوح مختلف ناحیه اعم از ستاد ناحیه، حوزه های مقاومت، کانون ها و پایگاههای مقاومت در این جشنواره تجلیل شد.
فرمانده سپاه شهرستان کهگیلویه با اشاره به اینکه؛ ۱۱ نفر از این ۵۱ نفر در جشنواره استانی مالک اشتر تجلیل می شوند، گفت: از همه کسانی که در برگزاری این جشنوار همکاری داشتند؛ تقدیر و تشکر می شود.

سرهنگ انصاری جانشین فرماندهی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در ادامه در این جشنواره اظهار کرد:‌ خدا را شاکر و سپاسگزاریم در این برهه از زمان که توفیق خدمت سربازی را به همه ما عنایت کرده است.
وی اضافه کرد:‌ در این زمان که نظام اسلامی نیاز به سرباز دارد؛ امیدواریم که به عنوان سربازی کوچک در میان سربازان بتوانیم، انجام وظیفه کنیم.
سرهنگ انصاری گفت: ان شاء الله که در این مسیری که امام راحل به ما نشان داد، ثابت قدم باشیم و در استمرار این راه؛ مسیر زندگی مان به شهادت ختم شود.
جانشین فرماندهی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در خصوص برگزاری جشنواره مالک اشتر گفت: در این راستا وظیفه داریم، ضمن تکریم تلاش فرماندهان بسیج، فرماندهان خوب بسیج را پرورش و تربیت دهیم.
وی با بیان اینکه، امام راحل بازاموز و احیاء گر اسلام ناب محمدی(ص) بود، خاطرنشان کرد: دوران دفاع مقدس؛ کارگاه انسان سازی این امام بزرگوار بوده است.

انصاری بیان کرد: به تعبیر امام راحل جبهه ۸سال دفاع مقدس دانشگاه بود و از اقشار مختلف جامعه وارد دانشگاه شده و موفق و پیروز از این دانشگاه خارج شدند.
جانشین فرماندهی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد به اهمیت وجود بسیج اشاره کرد و گفت: بسیج هر سدی را می شکند.
در پایان برگزاری این جشنواره با اهداء لوح از رده های برتر مالک اشتر سال ۹۵ سپاه و بسیج کهگیلویه تجلیل بعمل آمد.

عکس از وحید آهنگ

as (39)

kba (5)

 

انتهای پیام
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.