گروه: اخبار استان خبر: 100619 / تاریخ انتشار : 1396/5/15 ساعت : 16:47
واکنش عدل هاشمی پور به درگیری در بخش چاروسا

اختلافات را فقط از طریق مراجع قانونی و قضایی پیگیری کنید/ موضوع به صورت ویژه و به سرعت در حال بررسی است

در پی درگیری های به وجود آمده در بخش چاروسا و شهر قلعه رئیسی عدل نماینده کهگیلویه بزرگ پیامی به مردم این بخش صادر کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه، در پی درگیری های به وجود آمده در بخش چاروسا و شهر قلعه رئیسی عدل هاشمی پور نماینده کهگیلویه بزرگ پیامی به مردم این بخش صادر کرد.

متن این پیام را در زیر بخوانید:

مردم شریف و نجیب شهر قلعه رئیسی و بخش چاروسا 

با سلام و تحیات فراوان و تبریک میلاد با سعادت امام هشتم به شما محبان آن حضرت، پیشینه نیک و نامی مردم آن حوزه بویژه در اصلاح ذات البین « وَ أَصْلِحُوا ذاتَ بَیْنِکمُ » که نشان از تدین و شناخت کامل به دین مبین اسلام و عمل به دستورات آن و نیز وصایای ائمه معصومین (ع) از جانب آن مردم فهیم و اصیل است و از طرفی بارزترین نشانه مسلمانی٬ رشد و فرهنگ متعالی مردم٬ بویژه روحانیون و بزرگان و معتمدین منطقه می باشد که همگان نیز به آن معترفند که مایه بسی افتخار و مباهات است. برخلاف انتظار باخبر شدم که متأسفانه درگیری و زد و خورد در بین شما رخ داده که خوشبختانه پایان یافته که از حضور به موقع نیروهای نظامی و انتظامی تشکر میکتم.
اینحانب بعنوان فرزند و خادم شما و از باب صله رحم متواضعانه و خالصانه از طرف های درگیر استدعا دارم. با سعه صدر و قدرت ایثار و ازخود گذشتگی که در وجود شریفتان سراغ دارم خویشتنداری نموده و پیگیری موضوع و احقاق حق را صرفا از طریق مراجع قانونی و قضایی پیگیری نمایید و اطمینان داشته باشید که متخلفین تحت پیگرد قانون و موضوع بصورت ویژه و به سرعت در حال بررسی است.
به جوانان عزیز توصیه می کنم که از هرگونه برخورد و عکس العمل احساسی پرهیز نمایند و از روحانیون بزرگان٬ معتمدین و ریش سپیدان منطقه که ستون و مأمن مردم هستند تقاضا دارم که با جدیت تمام و با تمام توان در برقراری آرامش٬ کوشا و ساعی باشند تا خدای ناکرده اتفاق ناگواری رخ ندهد. با توجه به صداقت و صافی و روراستی که سراغ دارم  مطمئن هستم که بزودی کظم غیظ حاصل و صلح و آشتی برقرار میگردد که رضایت خداوند در آن است.
 بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ .
 الَّذینَ یُنْفِقُونَ فِی السَّرّاءِ وَ الضَّرّاءِ وَ الْکاظِمینَ الْغَیْظَ وَ الْعافینَ عَنِ النّاسِ وَ اللّهُ یُحِبُّ الْمُحْسِنینَ
وَ الَّذینَ إِذا فَعَلُوا فاحِشَةً أَوْ ظَلَمُوا أَنْفُسَهُمْ ذَکَرُوا اللّهَ فَاسْتَغْفَرُوا لِذُنُوبِهِمْ وَ مَنْ یَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ اللّهُ وَ لَمْ یُصِرُّوا عَلى ما فَعَلُوا وَ هُمْ یَعْلَمُونَ
 أُولئِکَ جَزاؤُهُمْ مَغْفِرَةٌ مِنْ رَبِّهِمْ وَ جَنّاتٌ تَجْری مِنْ تَحْتِهَا الْأَنْهارُ خالِدینَ فیها وَ نِعْمَ أَجْرُ الْعامِلینَ
 
ترجمه:
همان ها که در توانگرى و تنگدستى، انفاق مى کنند؛ و خشم خود را فرو مى برند؛ و از خطاى مردم در مى گذرند؛ و خدا نیکوکاران را دوست دارد.
 و آنها که وقتى مرتکب عمل زشتى شوند، یا به خود ستم کنند، به یاد خدا مى افتند؛ و براى گناهان خود، طلب آمرزش مى کنند. و کیست جز خدا که گناهان را ببخشد؟ و بر گناه، اصرار نمی ورزند، با این که مى دانند.
آنها پاداششان آمرزش پروردگار، و بهشت هائى است که از زیر درختانش، نهرها جارى است، جاودانه در آن مى مانند، چه نیکو است پاداش اهل عمل.

            عدل هاشمی پور

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.