گروه: اخبار استان خبر: 100197 / تاریخ انتشار : 1396/5/4 ساعت : 14:44
گزارش/

دانشجویان جهادگر بسیج دانشگاه پیام نور چرام در صف اول محرومیت زدایی+ تصاویر

اردوی تابستانی جهادگران بسیجی دانشگاه پیام نور چرام با حضور 30 جهادگر بسیجی به مدت10 روز در روستای مندان این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام، اردوی تابستانی جهادگران بسیجی دانشگاه پیام نور چرام با حضور 30 جهادگر بسیجی به مدت10 روز در روستای مندان این شهرستان برگزار شد.

بابایی مسئول اردو جهادی شهید آتش پنجه بسیج دانشجویی پیام نور چرام در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار این پایگاه خبری عنوان کرد:بخش اعظم از هدف از برگزاری این اردوهای جهادی، بر پایه سازندگی استوار شده است که این سازندگی از خودسازی درونی افراد آغاز و به سازندگی در مناطق محروم خلاصه می شود.

وی افزود:البته در کنار این مهم نباید فراموش کرد که توسعه فرهنگ محرومیت زدایی در بین جوانان و ایجاد روحیه سازندگی و امید در مردم منطقه جزو رسالت های تعیین شده بر دوش جهادگران است.

مسئول اردو جهادی شهید آتش پنجه بسیج دانشجویی پیام نور چرام اظهار کرد:دانشجویان شرکت‌کننده در اردوی جهادی روستای مندان در عرصه‌های عمرانی، فرهنگی، هنری، ورزشی، اقتصاد مقاومتی، مشاوره‌ای و آموزشی فعالیت کردند.

گفتنی است  اجرای برنامه‌های قرآنی، کلاس‌های احکام، مراسم غبارروبی گلزار شهدا، حلقه معرفت با محوریت روحیه جهادی، برگزاری مراسمات ادعیه خوانی، خیاطی، گل‌دوزی و آموزش کار با رایانه از جمله فعالیت‌های دانشجویان جهادگر بسیجی در روستای محروم مندان بود.
 
 
تصاویر:
 
انتهای پیام/ک

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.