گروه: اخبار استان خبر: 100055 / تاریخ انتشار : 1396/5/1 ساعت : 16:41
آیت الله ملک حسینی:

کهگیلویه و بویراحمد آماده پذیرایی از خادمان حرم رضوی است

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برگزاری جشنواره زیر سایه خورشید در سال گذشته از اجرای باشکوه تر این جشنواره همزمان با دهه کرامت در استان خبر داد و گفت: انجام این برنامه ها سنت و رسوم شرعی است و باید برای برگزاری این جشن ها از هر گونه بدعت دوری کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس جلسه ی ستاد برنامه ریزی و هماهنگی جشن های مردمی زیرسایه خورشید در استان کهگیلویه و بویراحمد ، صبح امروز در دفتر نماینده ولی فقیه برگزار شد .

در این جلسه که با حضور آیت الله ملک حسینی ،مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان ، فرمانده نیروی انتظامی استان ، جانشین فرمانده سپاه فتح ، مدیرکل تبلیغات اسلامی و مدیرکل اوقاف استان ، مسئول نمایندگی شورای سیاست گذاری استان ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار شد، به تبیین برنامه های ویژه دهه کرامت  در سراسر استان پرداختند. 

در این دیدار هماهنگی های لازم جهت برگزاری هر چه بهتر این مراسم ها صورت گرفت .

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به برگزاری جشنواره زیر سایه خورشید در سال گذشته از اجرای باشکوه تر این جشنواره همزمان با دهه کرامت در استان خبر داد و گفت: انجام این برنامه ها سنت و رسوم شرعی است و باید برای برگزاری این جشن ها از هر گونه بدعت دوری کرد.
آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی با اشاره به رویکرد مثبت مدیریت آستان قدس رضوی توسط حجت الاسلام و المسلمین رئیسی افزود: آستان قدس رضوی در محرومیت زدایی از مناطق محروم ظرفیت های زیادی دارد که باید در آیین استقبال از خادمان حرم ثامن الحجج نیازمندیهای استان به ویژه در مناطق دور افتاده برای حمایت این آستان منعکس شوند.
 

------
---
---
 
انتهای پیام /200

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.